Čáslav – Hradec Králové 3:2

Od začátku utkání začaly obě mužstva hrát nakopávanou, ale hrálo se většinou nepřesně. V 11. min. hosté vstřelili po rohovém kopu branku, ale po evidentním faulu na Švengera nebyla uznána. V 19. min. hradecký Němeček fauloval v pokutovém území pronikajícího Brunclíka a z následné penalty skóroval Strnad – 1:0. Krátce po úvodní brance pálil nebezpečně hostující Wozniak, ale jen vedle. Ve 31. min. našel krásně Strnad na vápně Brunclíka, jeho rána z voleje skončila na reklamních panelech. Ke konci první půle ještě Švenger vyrazil na roh nebezpečnou střelu hradeckého Fischera.

Do druhé půle vstoupili aktivněji Čáslavští, ale pak drželi míč častěji hosté. Rezkovu střelu z otočky zlikvidoval Švenger. V 57. min. pálil hradecký Fischer z malého vápna do brány, ale míč na poslední chvíli zablokoval obránce Kotrba. O minutu později zahrával trestný kop Dian, míč propadl až k volnému Brezinskému, který nedal Podhajskému šanci – 2:0. Hradečtí se branky dočkali také: V 62. min. se po nepřehledné situaci ve vápně prosadil Rezek – 2:1. V 70. min. těsně minul hlavičku Fikejze domácí Strnad před prázdnou hradeckou bránou. Minutu poté Hradec Králové vyrovnal: po centru a sérii hlaviček uklidil míč hlavou do sítě Černý – 2:2. Další vyloženou šanci měl hradecký Kaufman, ale bránu netrefil. Utkání ke konci dostalo náboj a dramatičnost. Fikejzova střela z 83. min. letěla jen těsně nad hradeckou svatyní. Po dalším centru Kotrby hlavičkoval Strnad jen do náruče Podhajského. Zenit sahal po vedoucí brance, ale i Hradec zahrozil Černým, Švenger byl však ve střehu. V 89. min. Zenit udeřil! Po trestném kopu Diana rozvlnil síť hlavou Brezinský a bylo rozhodnuto – 3:2.

Branky: 19. Strnad (pk), 58., 89. Brezinský – 62. Rezek, 70. Černý. Rozhodčí: Mikel – Večeřa, Dobrovolný. ŽK: Mráz, Kotrba – Wozniak, Vít, Fischer, Nemček. Diváků: 1055. Poločas: 1:0. Čáslav: Švenger – Kotrba, Brezinský, Mráz, Špidlen – Haniak – Dohnálek (67. Fillip), Dian, Brunclík, Fikejz (90. Urban) – Strnad (90. Nulíček). Hradec Králové: Podhajský – Chleboun, Němeček, Wozniak, Poděbradský (65. Dvořák) – Zinke (45. Sláma), Vít, Fischer (80. Nemček), Rezek – Kaufman, Černý.