Jestřabí Lhota – FK Čáslav 0:2 (0:1)

Další vítězné tažení mají za sebou fotbalistky Čáslavi, které si tentokráte odvážejí body za vítězství v Jestřabí Lhotě. Ikdyž výsledek tomu neodpovídá, utkání se hrálo vesměs na jednu branku. „Do zápasu jsme šli s jasným cílem - okamžitá nátlaková hra a střelba," řekl na úvodu trenér hostujících hráček Jindřich Vaněček a pokračoval: „První cíl jsme splnili bezezbytku a soupeře jsme za celý první poločas pustili na naši polovinu jen za půlící čáru, takže se do vápna prakticky nedostal." Hostující hráčky dobře kombinovaly, ale na přehuštěný domácí obranný val nemohly najít recept. Cíl našla až technická střela Horálkové k tyči, a Čáslavačky se poprvé radovaly - 0:1.

I další pětačtyřicetiminutovka se hrála jako přes kopírák. Kombinační hra hostí až po vápno soupeře a ztráta míče na dobré defenzívě domácích. Klid do řad čáslavských fotbalistek přinesla Karafiátová, která se dobře uvolnila a mířenou střelou zvýšila na 2:0 pro Čáslavandy.

„S kolegou musíme děvčata pochválit za kombinaci a bojovnost, bohužel střelba nám dělá stále problémy. Zaslouženě jsme však zvítězili a zápas si zasloužil více branek v našem podání," dodal Jindřich Vaněček.

Statistiky

Branky: 24. Horálková, 69. Karafiátová. Čáslav: Jelínková - Culková (70. Havlíčková), Veselá, Horálková, Kunášková (46. Krulišová) - Buřvalová (46. Brandejská), A. Prchalová, T. Prchalová (80. Podhorová) - Truhlářová (70. Nezbedová), Karafiátová, Miláčková (46. Mrázová). Trenéři Ivo Ducheček a Jindřich Vaněček.

kk