„Vojtovi gratulujeme, je to pro něj velký úspěch. My máme radost, že v mládežnických reprezentačních výběrech máme opět zastoupení. Po Vráťovi Junkovi, Mírovi Vlčkovi a Radce Hlouchové je to v krátké době další reprezentant, což je výborná vizitka pro klub velikosti Čáslavi,“ řekl předseda FK Čáslav Václav Vondra.

Tři kluci si zahráli proti Manchesteru United

Velký zážitek si odnesli i tři hráči čáslavské „čtrnáctky“. Štěpán Míšek, Adam Houfek a Tomáš Rolenec se totiž dostali do výběru pardubické Regionální fotbalové akademie na turnaj „O pohár primátorky města Brna“. A soupeři – Manchester United, Austrie Vídeň, RB Lipsko, SK Slavia Praha… Bilanci tři výhry, remíza s Manchesterem a dvě prohry asi zastínil lesk soupeřů.

„Klukům v dobrém závidíme. Nastoupili ve všech utkáních, podávali velmi dobré výkony a svým způsobem se katapultovali do většího fotbalu. Myslím, že není moc českých fotbalistů, kteří si zahráli proti Manchesteru United. Pro náš klub je to opět výborná vizitka, tři kluci z jednoho ročníku jsou srovnatelní v mezinárodní konkurenci se špičkovými kluby. Jak říká klasik, vážení přátelé, kdo to má…?“ uvedl Václav Vondra.