„V prvním poločase jsme hráli dobře. Chtěli jsme hrát aktivně a kombinačně po zemi, což se nám dařilo, ale vytvářeli jsme si málo šancí. Jedinou trochu větší příležitost měl Radek Zoufalý, který ale svou šanci neproměnil. Až v závěru poločasu se nám podařilo vstřelit gól, když se prosadil Semrád," zhodnotil první poločas trenér Čáslavi B Radek Toman.

Po přestávce se čáslavskému béčku nepodařilo to, co si předsevzalo. I tak dovedlo zápas do vítězného konce. „Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně. Chtěli jsme hrát znovu aktivně, tak jako v prvním dějství, ale bohužel se nám to nepovedlo. Soupeř na nás vlezl a nám se vůbec nedařilo. Hosté si nejprve vytvořili velkou šanci v padesáté osmé minutě, kterou neproměnili, ale o tři minuty později se jim už vyrovnat podařilo. My jsme se dostali zpět do vedení po standardní situaci, kdy Vajgl poslal k brance dobrý centr a Ronovský hlavou uklidil míč do branky. Třetí gól pak přidal Semrád, který chladnokrevně proměnil svůj průnik," shrnul dění v druhém poločase Radek Toman a dodal: „I když se nám druhý poločas tolik herně nepovedl, chtěl bych hráče pochválit, jelikož jsme hráli v hodně mladém složení a myslím si, že to kluci zvládli dobře. Jsem rád, že jsme získali tři body a za výkon, který hráči předvedli."

Čáslav B - Milovice 3:1 (1:0)Branky: 41. a 73. Semrád, 66. Ronovský - 61. M. Baran. Rozhodčí: Zdeněk - Kvasnička, Hlavnička. ŽK: Semrád, Lebduška - M. Baran. Bez ČK. Diváci: 70.
Čáslav B: Kovařík - Vajgl (67. Čuchal), Matoušek, Stránský (86. O. Plíhal), Zoufalý, Ronovský, Fuxa, Lebduška, Komma, Semrád, Martinek. Trenér Radek Toman.
Milovice: Fišer - Tangl, Solar (53. M. Novák), Plecitý, Dlouhý, Beneš (21. J. Baran), F. Novák, Zoubek, Krátký, M. Baran, Švancar. Trenér Pavel Pavlíček.

Adam Procházka