I trenér Čáslavi Oldřich Abrhám by utkání pojmenoval jako zápas podzimu. „Jednoznačně souhlasím. Je to utkání podzimu, i když pro nás je každý zápas utkání podzimu. Podobně důležité bylo utkání s Hlučínem. Tento zápas má svůj význam i náboj,“ uvedl čáslavský trenér.

Abrhám měl týden na to, aby vyhnal hráčům z hlavy myšlenky z minulého utkání. „Porážka byla nepříjemná. Mě ani nemrzelo, že jsme prohráli. Takový je fotbal, vše vyhrát nejde. Vadil mi přístup hráčů v prvním poločase. Hráli jsme lehkovážně,“ vzpomínal Abrhám a navázal: „Teď už si to hráči v hlavě přebrali a vědí, kudy vede cesta. Věřím, že nedělní výkon bude úplně jiný.“

Znojemští získali na hřištích soupeřů pouze pět bodů a dá se předpokládat, že remíza v Čáslavi pro ně bude výhra. „Znojmo je snaživé mužstvo. Svou pílí a pracovitostí je nepříjemné,“ řekl Oldřich Abrhám k soupeři a o taktice se bavit dále nechtěl: „Je to tajné.“

A jak je na tom kádr Zenitu? „Nechci odhalovat nějaké zbraně, ale s kádrem máme trochu problémy. Uvidíme, jaká nastoupí sestava. Ještě není nic jisté. Máme zraněné a vykartované hráče,“ znejistěl fanoušky trenér Zenitu.

Fakta

14. kolo II. ligy: Zenit Čáslav – 1. SC Znojmo
neděle 31. října 2010 od 14.30 hod.
Stadion Pod hrádkem

Rozhodčí: Paták – Moláček, Koval
Vzájemná bilance ve II. lize: není
Karetní ohrožení: Dragoun, Kazár – Mička, Šilinger, Zapalač
Karetní stop: Kopic – nikdo.
Střelci: Kunášek (3) – Yonov (4).
Umístění v tabulce: Čáslav 14. místo (12 b.) – Znojmo 15. místo (11 b.)

Sestavy z minulého kola – Čáslav:
Bárta – Kotrba, Ptáček, Dragoun, Růžička (58. Breite) – Racko, Šisler (46. Prášil), Kopic – Šturma (63. Džafič), Kunášek, Fikejz. Trenér Oldřich Abrhám. Znojmo: Hrubý - Šilinger, Mička, Yonov, Hříbek - Zapalač, Vavřík, Podzemský, Krhut (84. Lukáš) - Trnovec, Látal (76. Minarech). Trenér Bohumil Smrček.