„Utkání jsme začali velmi dobře, dobrý pohyb celého týmu, eliminace zárodků útoků soupeřek, dobrá kombinační hra od středu obrany, přes záložní řadu, čtyři tutovky a stav 1:0 byl výsledkem prvních pětadvaceti minut hry. V této době se soupeř dostal přes půlku hřiště asi třikrát,“ začal hodnotit utkání jeden z čáslavských trenérů Vaněček a pokračoval: „Tím to ale na dalších patnáct minut skončilo a my jsme se opět uspokojili výsledkem a odpočívali.“

Úvodní půlhodina se hrála vyloženě v režii domácích hráček a zaslouženě se ujaly ve dvacáté minutě vedení brankou Němcové. Poté otěže utkání převzaly hráčky Braníka a jen neschopností prosadit se vápně se skóre neměnilo.

„Ve druhém poločase jsme na soupeře vlítli a v podstatě v šedesáté minutě bylo za stavu 3:0 rozhodnuto. Kromě hezkých kombinací byl z naší strany, přes nepřízeň počasí a terénu, pohledný fotbal. Nejhezčí akcí utkání byla rozehraná kombinace od Karafiátové, která předložila míč Ašenbrennerové do volného prostoru, ta si míč přistrčila a přesně ze třiceti metrů nedala gólmance Palkové šanci. I přes obdrženou branku z nepozornosti při rozehrávce ke konci utkání, hodnotíme výkon našich děvčat za velmi dobrý a kvalitní a to i přesto, že nám v základní sestavě chybí pět hráček,“ dodal Vaněček.

Poslední podzimní utkání odehrají čáslavské fotbalistky v Olomouci. Utkání se odehraje v sobotu 3. listopadu od 11 hodin.

FK Čáslav ABC Braník 4:1 (21. Němcová, 47. Klozová, 58. Ašenbrennerová, 68. Truhlářová - 86. Stará).

Čáslav: Jelínková – Levová, Karafiátová, Ašenbrennerová, Stibůrková – Brothánková, Vaněčková, Klozová, Němcová – Burešová (70. Krejcarová), Truhlářová. Trenéři Ivo Ducheček, Jindřich Vaněček.