Čáslavské fotbalistky vyhrály v Mnichově Hradišti

Jivina - O svém vítězství v dalším utkání 3. ligy rozhodly čáslavské fotbalistky již v prvním poločase, kdy nastřílely svým soupeřkám tři branky.

23.4.2013

Ženy FK Čáslav - Ilustrační foto.Foto: FK Čáslav

Mnichovo Hradiště - FK Čáslav 0:4 (0:3)

V dalším kole 3. ligy fotbalistek zavítaly Čáslavandy na hřiště Jivina, kde má azyl celek Mnichova Hradiště. Zápas začal náporem hostujícího celku, který se snadno dostával do vápna domácích, a jen střelecká smůla nechala stav v první čtvrthodině bez branek. Až v 15. minutě se po spolupráci Karafiátová – A. Prchalová měnilo skóre ve prospěch právě hostujícího celku - 0:1.

Hostující hráčky hrály s chutí a vynutily si územní převahu.

Na tabuli svítila 32. minuta a Karafiátová, která si ve vápně pohrála s domácí obranou, následně předložila „chuťovku" Buchtové, která nekompromisní ranou zvýšila na 2:0.

Do poločasu se trefila ještě Miláčková, která se ve 44. minutě po rohovém kopu a nedorozumění domácí obrany nejlépe zorientovala na malém vápně a zvýšila na 3:0 pro čáslavský tým.

Druhý poločas se moc od prvního nelišil, jen s tím, že hostující hráčky trestuhodně zahodily dalších několik šancí. Domácí hráčky Jelínkovou v brance hostujícího celku za celé utkání moc neprověřily.

Přesto v 83. minutě nejprve předvedly pěkně sehranou standardku, kdy po rychlém rozehrání rohového kopu se střílejícím centrem dostal míč až na zadní tyč nabíhající hráčce, která však rychlý míč nedokázala usměrnit do sítě. A v zápětí zaváhala Veselá s odkopem, čehož využily domácí k rychlému brejku, Jelínková však byla na místě.

Stav utkání se měnil ještě v závěru utkání, kdy si Aneta Prchalová po přihrávce Buchtové obhodila vše, co ji stálo v cestě a pohodlně poslala míč do prázdné branky - 0:4.

„Je pravda, že jsme měli jak v prvním, tak i druhém poločase několik hluchých minut, kdy jsme se přizpůsobili hře soupeře a nakopávali nesmyslně míče, přesto musíme za celkově předvedený výkon naše děvčata pochválit, od prvních minut se snažila soupeře zatlačit, přehrát, snažila se o střelbu, rychlé přechody do útoku a některé akce na jeden dotek byly opravdu fotbalové. Jen to zakončení. Proměnit jen akce, kdy jsme šli sami na brankářku, byl by výsledek dvouciferný a tyto šance by se měly alespoň z 50 procent proměňovat," řekl k utkání jeden z trenérů hostujícího celku Jindřich Vaněček.

StatistikyBranky: 15. a 88. A. Prchalová, 32. Buchtová, 44. Miláčková. Čáslav: Jelínková - Culková, Veselá, Buřvalová, Kunášková – T. Prchalová, Karafiátová, Buchtová, A. Prchalová – Miláčková, Kutílková. Trenéři Ivo Ducheček a Jindřich Vaněček.

Autor: Tisková zpráva

23.4.2013 VSTUP DO DISKUSE

KRÁTCE: Na hasičském plese zahraje skupina Noční můry

Videosouhrn Deníku – pondělí 15. ledna 2018

Vylovení, odbahnění, vysušení a 4,3 promile v krvi: podívejte se na videa dne

Tragédie u Horoměřic: Kolegové zakládají sbírku pro rodinu řidiče

Horoměřice - Kdo je viníkem dopravní nehody u Horoměřic, která si minulý pátek vyžádala tři oběti na životech? Na tuto otázku vyšetřovatelé odpověď zatím nenašli.

Policisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po pachateli

Nepoměřice - Zřejmě v noci na 13. ledna se vloupal dosud neznámý pachatel do kanceláří jednoho zemědělského podniku v Nepoměřicích. "Zloděj nejprve překonal oplocení areálu, kde se následně vloupal do stavebních buněk, odkud nic neodcizil. Pachatel následně poškodil signalizační alarmovou sirénu a poté se vloupal do administrativní budovy," řekla policejní mluvčí Vendulka Marečková.

Řidička narazila do dvou stromů

Uhlířské Janovice - V pátek 12. ledna došlo v půl třetí odpoledne na silnici číslo II/125 ve směru od Uhlířských Janovic k obci Jindice k dopravní nehodě vozidla značky Mercedes.

Online rozhovor s trenérkou mažoretek Michaelou Palečkovou

Kutná Hora - Hostem úterního online rozhovoru v Kutnohorském deníku bude trenérka a vedoucí mažoretek Scarlett Kutná Hora Michaela Palečková. Čtenářům bude odpovídat v 19 hodin.