Čáslavské fotbalistky vyhrály v Mnichově Hradišti

Jivina - O svém vítězství v dalším utkání 3. ligy rozhodly čáslavské fotbalistky již v prvním poločase, kdy nastřílely svým soupeřkám tři branky.

23.4.2013

Ženy FK Čáslav - Ilustrační foto.Foto: FK Čáslav

Mnichovo Hradiště - FK Čáslav 0:4 (0:3)

V dalším kole 3. ligy fotbalistek zavítaly Čáslavandy na hřiště Jivina, kde má azyl celek Mnichova Hradiště. Zápas začal náporem hostujícího celku, který se snadno dostával do vápna domácích, a jen střelecká smůla nechala stav v první čtvrthodině bez branek. Až v 15. minutě se po spolupráci Karafiátová – A. Prchalová měnilo skóre ve prospěch právě hostujícího celku - 0:1.

Hostující hráčky hrály s chutí a vynutily si územní převahu.

Na tabuli svítila 32. minuta a Karafiátová, která si ve vápně pohrála s domácí obranou, následně předložila „chuťovku" Buchtové, která nekompromisní ranou zvýšila na 2:0.

Do poločasu se trefila ještě Miláčková, která se ve 44. minutě po rohovém kopu a nedorozumění domácí obrany nejlépe zorientovala na malém vápně a zvýšila na 3:0 pro čáslavský tým.

Druhý poločas se moc od prvního nelišil, jen s tím, že hostující hráčky trestuhodně zahodily dalších několik šancí. Domácí hráčky Jelínkovou v brance hostujícího celku za celé utkání moc neprověřily.

Přesto v 83. minutě nejprve předvedly pěkně sehranou standardku, kdy po rychlém rozehrání rohového kopu se střílejícím centrem dostal míč až na zadní tyč nabíhající hráčce, která však rychlý míč nedokázala usměrnit do sítě. A v zápětí zaváhala Veselá s odkopem, čehož využily domácí k rychlému brejku, Jelínková však byla na místě.

Stav utkání se měnil ještě v závěru utkání, kdy si Aneta Prchalová po přihrávce Buchtové obhodila vše, co ji stálo v cestě a pohodlně poslala míč do prázdné branky - 0:4.

„Je pravda, že jsme měli jak v prvním, tak i druhém poločase několik hluchých minut, kdy jsme se přizpůsobili hře soupeře a nakopávali nesmyslně míče, přesto musíme za celkově předvedený výkon naše děvčata pochválit, od prvních minut se snažila soupeře zatlačit, přehrát, snažila se o střelbu, rychlé přechody do útoku a některé akce na jeden dotek byly opravdu fotbalové. Jen to zakončení. Proměnit jen akce, kdy jsme šli sami na brankářku, byl by výsledek dvouciferný a tyto šance by se měly alespoň z 50 procent proměňovat," řekl k utkání jeden z trenérů hostujícího celku Jindřich Vaněček.

StatistikyBranky: 15. a 88. A. Prchalová, 32. Buchtová, 44. Miláčková. Čáslav: Jelínková - Culková, Veselá, Buřvalová, Kunášková – T. Prchalová, Karafiátová, Buchtová, A. Prchalová – Miláčková, Kutílková. Trenéři Ivo Ducheček a Jindřich Vaněček.

Autor: Tisková zpráva

23.4.2013 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 14 000 Kč Číšníci a servírky. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: obsluha baru, kuchyně, úklid. , Nabízíme: stravování., V případě zájmu se hlaste e-mailem, telefonicky (Po-Pá, 10:00-22:00), nebo se dostavte osobně na pracoviště po předchozí domluvě. , Místo výkonu práce: Masarykova 254, Kutná Hora. Pracoviště: Marcel válek, Masarykova, č.p. 254, 284 01 Kutná Hora 1. Informace: Marcel Válek, +420 605 126 715. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 12 100 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchaři - uklízeči. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12100 kč, mzda max. 18240 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: příprava pokrmů ve školní kuchyni, výdej jídel apod, úklid prostorů školní jídelny., Zaměstnanecké výhody: příspěvky na spoření, zaměstnanecké stravné, další benefity., V případě zájmu pište na uvedený email. , Místo výkonu práce: Dětský domov a školní jídelna, Poštovní 593, Zruč nad Sázavou.. Pracoviště: Dětský domov a školní jídelna, zruč nad sázavou, poštovní 593, Poštovní, č.p. 593, 285 22 Zruč nad Sázavou 1. Informace: Jan Klčo, +420 776 262 347. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 29 000 Kč Stavební a provozní elektrikáři Elektrikář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 29000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Co tato pozice obnáší? Údržba a oprava zařízení ve výrobě, kontrola zařízení a preventivní opatření, provádění instalace elektrotechnických zařízení.. Pracoviště: Ethanol energy a.s., Školská, č.p. 118, 285 71 Vrdy. Informace: Štěpánka Šindelářová, . Výroba - Výroba Seřizovači 21 000 Kč Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů (kromě dřevoobráběcích). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: strojírenská výroba vysokého odborného stupně, obsluha 3 osého frézovacího centra., POŽADUJEME: praxe nebo vyučení v oboru, znalost práce s řídícím systémem, znalost čtení technických výkresů, znalost nástrojů a materiálů, znalost českého/slovenského jazyka., ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravné- závodní stravování, příspěvek na ubytování/dopravu, podpora profesního růstu, 13. a 14. plat (v závislosti na plnění cílů), týden dovolené navíc. , V případě zájmu se hlaste e-mailem., Místo výkonu práce: Okružní 600, Zruč nad Sázavou. Pracoviště: Wikov sázavan s.r.o., Okružní, č.p. 600, 285 22 Zruč nad Sázavou 1. Informace: Petra Vaňkátová, .

Z loňského přípravného zápasu v plzeňské hale Lokomotiva. Český tým vyhrál nad Německem vysoko 13:2.

Čeští futsalisté míří do Nymburka a chtějí zpět na visegradský trůn

Závod Spartan Race v Oberndorfu 2018. Fabiánová při stoupání do sjezdovky s břemenem.