Čáslavští fotbalisté zahájili zápas mizerně. V 18. minutě se poprvé prosadil Vošahlík a Admira vedla 1:0. O osm minut déle zvýšil na 2:0 Zahálka a tento stav vydržel až do konečného hvizdu.

„V první půli jsme byli trapní," zlobil se trenér Čáslavi Jan Kmoch a pokračoval: „Ve druhé půli jsme hráli o trochu lépe, ale nebyli jsme nebezpeční. Opět jsme nevstřelili branku, proto máme na svém kontě nula bodů."

Trenér sliboval změny v sestavě už o víkendu, ale nakonec tak učiní až nyní. „Budu přemýšlet, jak náš propad zastavit. Hráli jsme na krásném velkém hřišti. Chtěl jsem dát druhou šanci hráčům, kteří jsou rychlí, obratní a brejkoví. Bohužel, tito hráči mě zklamali. Neprosadili se a v dalším utkání už bude hrát někdo jiný," slíbil Kmoch. Otázka však zní, kdo…

Admira Praha - Čáslav 2:0 (2:0)Branky: 18. Vošahlík, 26. Zahálka. Rozhodčí: Vít - Moník, Novák. Bez karet. Diváci: 140.

Admira: Rakovan - Herc, Martinic, Vosický, Zahálka (84. Mamurov) - Majer, Mošna (90. Brůžek), Kurek (85. Petr), Snop (79. Čmejla), Prošek - Vošahlík. Trenér Jiří Tesař.

Čáslav: Antošík - Šandera, Karal, Rendla, Kunášek - Dolejš (46. Hoffmann), Abena, Habbar (80. Melechovský), Pokorný, Kocourek (46. Ojini) - Ujec (89. Mandula). Trenér Jan Kmoch.