Čáslav B – Vlašim B 4:4

„Zápas pro přípravu to byl velmi dobrý. Soupeř měl kvalitu a dobře nás prověřil,“ uvedl na úvod trenér Jiří Antoš. „Do zápasu jsme vstoupili dobře: hned v úvodu si domácí nastřelili ruku ve vápně a my jsme vedli jedna nula,“ popsal situaci trenér.

Ve 20. min. zase zatáhl balon Šimon, našel Bednáře a ten krásným centrem posadil míč na hlavu Matouška – 2:0. „Soupeř potom přidal a z našeho autového vhazování jsme dostali gól. Poté jsme zase udělali hezkou akci my. Rozehráli jsme roh na krátko a po přetaženém centru zvýšil Váňa hlavou na tři jedna. Soupeř byl hodně zaskočený, protože první poločas jsme hráli velmi dobře,“ chválil tým Antoš. Branku na 4:1 zaznamenal opět Matoušek, když jeho střelu tečoval do branky vlašimský zadák. „Byl jsem spokojený za prvních 43 minut, kdy jsme vedli, ale pak jsme nepohlídali standardku a po přestávce se utkání zlomilo,“ přiznal trenér rezervy.

„Ve druhé půli nás soupeř zatlačil a těžil z centrovaných balonů ze stran. Nám už také ubývaly síly, protože ten program je opravdu náročný. Výsledek je podle mě zasloužený,“ dodal Antoš.

Poslední přípravné utkání hraje Čáslav B 2. srpna v Práchovicích.

Branky Čáslavi: Váňa 2 (1x pk), Matoušek 2. Poločas: 4:2. Čáslav B: Potměšil (46. Kotěra) – J. Kročák, Váňa, Petričko, Votava (46. Oliva) – Vašíček, Janda, Brunclík (46. Ručka), Bednář – Matoušek, Šimon.

Michal Pavlík