„Utkání se mi hodnotí dobře," zahájil spokojený trenér Sázavy Pavel Chuchla a k zápasu s Čelákovicemi řekl: „Naše hra měla hned od úvodního hvizdu vysokou kvalitu. Navázali jsme na zápas s Velimí, navíc jsme ještě o něco zjednodušili přechod do útoku. Přidali jsme hodně na důrazu, a i díky tomu jsme si od začátku vytvářeli šance. Do dvacáté minuty se nám je ale nedařilo proměňovat, takže vyvstaly menší obavy, aby to nebylo jako s Velimí, kdy jsme šance zahazovali celý zápas, což se nám pak na konci utkání vymstilo. Nicméně ve dvacáté minutě přišla první branka, která nás uklidnila. Před odchodem do šaten jsme potvrdili naše vedení druhým gólem. O přestávce jsme si řekli, že musíme být na pozoru, protože Čelákovice mají v útočné fázi velmi kvalitní fotbalisty, kteří umí podržet míč a přejít jeden na jednoho. Nechtěli jsme inkasovat kontaktní branku. To se nám podařilo, když jsme úvodní tlak hostí otupili. Naopak jsme vstřelili třetí, řekl bych rozhodující, gól. Poté jsme už chodili do otevřené obrany a skóre navyšovali."

Větší klid přinesl Sázavě úspěch. „Hráči, které jsme zařadili do sestavy, podali velice kvalitní výkon. Hráli jsme mnohem klidněji než v úvodním domácím střetnutí s Kunicemi, hra měla vyšší kvalitu. Potvrdili jsme to dobrým výsledkem, který nás povzbudí do dalších kol," uzavřel Chuchla.

Sázava – Čelákovice 6:1 (2:0)Branky Sázavy: Švec 3, Pohorský 2, Konečný.
Sázava: Burcev – Srba, Wolf, Chuchla, Král – Foltýn (55. Jelínek), Šmídek, Konečný, Marek Chrpa (65. Martin Chrpa) – Pohorský, Švec. Hrající trenér Pavel Chuchla.

Adam Procházka