Zápas s Chotusicemi rozhodly Tupadly čtyřmi brankami až po hodině hry. „Řekl bych, že se nám začátek zápasu moc nevydařil. Zranil se Vojta Vondra, takže muselo dojít na vynucené střídání. Celkově se nám herně nedařilo. Byli jsme takoví neslaní a nemastní. Zřejmě kvůli tomu, že bylo posvícení. Únava na hráčích byla znát," usmíval se Miroslav Potměšil a pokračoval: „Naštěstí jsme zápas zlomili po přestávce, kdy jsme dali pěkný gól. Pak už Chotusice odpadly a usnadnily nám to."

První nula v sezóně, kolik by jich chtěl mít Potměšil na konci? „Chtěl bych mít co nejvíce bodů, o nuly mi ani nejde," zdůraznil v odpovědi a zavzpomínal, jakýže zákrok v nedělním utkání mu vynesl statut brankář kola: „V prvním poločase jsem měl asi nejdůležitější zákrok. Kdybychom dostali gól, tak by průběh utkání vypadal jinak. Jeden hráč přede mnou zůstal sám a jeho střelu jsem vyrazil. Další zákroky tak dramatické nebyly."

Brankář a ještě k tomu hrající trenér. Jak je náročné tyto dvě funkce skloubit? „Je to specifické. Důležitá je příprava před zápasem nebo tréninkem. Při tréninku mi už na vlastní trénování nezbývá čas. Trochu to šulím. Musím kluky sledovat a udílet pokyny. O to více se snažím v utkání. Tam si řekneme něco před zápasem a o přestávce. Při utkání se musím soustředit na svůj výkon," přiznal Potměšil.

V neděli doma Tupadly přivítají Malešov, který ještě neztratil ani body. „Od zápasu očekávám, že se Michal Pavlík zasekne ve střelecké formě," smál se brankář Tupadel a dodal: „Doufám, že zopakujeme výsledek z pohárového utkání." Tupadly totiž před čtrnácti dny vyhrály v Malešově 3:1.