Zruč n. S. – Poříčany 4:2 (3:1)

Krátce po úvodním hvizdu se Poříčany ujaly vedení, ale následně vyrovnal Jouza a pak hattrickem sestřelil soupeře Koudela. Soupeř už pak jen korigoval výsledek v závěru.

Podle hrajícího trenéra Zruče Michala Váni hrála na začátku zápasu roli „po plesová" únava hráčů: „Začátek utkání nebyl moc povedený. Patnáct minut jsme se trápili a hráli chaoticky. Příčinou bylo, že polovina kluků byla na plese a přišla nad ránem. Kluci byli společensky unavení. Chvíli trvalo, než se jim rozmotala hlava a dostali jsme se do tempa."

Za stavu 1:1 rozjela Jiskra gólostroj. „Začali jsme hrát a dávat góly. Obdržené branky byly po našich hrubých chybách. Spíše jsme hráli my o něco lépe než soupeř. I když jsme vyhráli, tak s výkonem moc spokojený nejsem," říkal Váňa a pokračoval: „Těší mě, že opět dáváme branky. Na podzim jsme se dostali do spousty šancí, ale nebyli jsme schopni skórovat. Snad nám to vydrží. Věřím, že se nám blýská na lepší časy."

Statistiky

Branky Zruče: Jouza, Koudela 3. Zruč n. S.: Svoboda – Z. Louda, Jouza, Hájek, Jelínek – Zeman, Janda, Petrů, T. Louda – M. Váňa, Koudela. Střídali: J. Váňa, Cudlín. Hrající trenér Michal Váňa.