Jakub Vančura byl tradičně ve svém živlu. Kopal rohy, standardky, rozdával parádní přihrávky a jednou dokonce překonal kutnohorského brankáře Zicha. Po jednom z jeho rohů dokonce Suchdol otevřel skóre. „Zápas hodnotím velice kladně. Vyhráli jsme tři-jedna a dokonce jsem dal gól. Vše dopadlo dobře. Vítězství je spravedlivé. Měli jsme více šancí i více ze hry. Divácká kulisa byla díky suchdolským fanouškům super a celková návštěva byla také parádní," liboval si suchdolský tvůrce hry Jakub Vančura.

Divize C: Kutná Hora - Suchdol 1:3, 18. října 2015.V 59. minutě zvyšoval Vančura na 2:0. „Řekl bych, že to byl čistý nárt, rána k tyči a Zich neměl šanci. Takhle bych to popsal," smál se Vančura. Ale jak to bylo v reálu? „Ve skutečnosti to bylo trochu horší. Taková šmudla kotníkem, ale jsem za to rád. Kdyby to byla rána, možná by to ani gólem neskončilo," přiznal střelec druhého gólu.

Zápas v Lorci byl pro Vančuru hodně speciální. „Nijak extra jsem se ale nepřipravoval. Příprava byla stejná jako na každý jiný zápas, ale utkání jsem vnímal jinak. Přeci jen jsem tady v Lorci odehrál spousty let. Myslím si, že jsem na zápas myslel více, než na jiné utkání, ale speciální příprava neproběhla. Nebyl jsem ani nervózní. Těšil jsem se na zápas, na lidi a atmosféra byla fakt dobrá," chválil Vančura.

V zápase nechyběly ani Vančurovy pověstné emoce. Několikrát se i díky mokrému terénu projel na „saních", ale vše v mezích fair play. „Když cítím křivdu, tak jsem vznětlivější," přiznal Vančura s úsměvem, „Myslím si, že si lidé všimli, že jsem párkrát po rozhodčím vyjel, ale s tím nic neudělám. Nakonec jsem rád, že sudí zápas odpískal tak, jak odpískal."