Jeho tým porazil Malín vysoko 5:0. Čím to bylo? „Výborně hrál Veselý a Tichý. Celkově jsme hráli výborně. Na zápase se byli podívat i chlapi od nás z vesnice a moc se jim to líbilo. Hráli jsme krásný fotbal, samé narážečky. Opravdu to bylo hezké," odpověděl Vít Černovský a pokračoval v hodnocení: Po prvních dvou našich strašidelných výsledcích jsme se dali do kupy v Sázavě, kde se vyhrálo. Malínu jsme pomalu nepůjčili balon. Je pravda, že po brance na jedna-nula nás hosté malinko zmáčkli a my jsme přestali hrát. Do přestávky jsme však dali ještě dva góly a bylo hotovo."

Černovský je zkušeným brankářem a letos si odkroutí další sezónu do sbírky. „Chuť do fotbalu mám pořád, obzvlášť v Paběnicích, kde je nádherné hřiště a super parta. Kluci jsou tam výborní. Zázemí okolo nemá chybu," pochvaloval si brankář kola, který přiznal, že na konec kariéry pomýšlí: „Každou sezonu se rozmýšlím, zda skončím, protože moje nohy, to je něco šíleného. Nejde ale skončit jen tak. Nechápu hráče, který si řekne - končím, a už na hřiště nepřijde. Asi nemá fotbal tolik rád. Já jsem do toho pořád zažraný."

Sobotní zápas s Malínem však ukázal, že Černovský do starého železa nepatří. „Moc práce jsem neměl, ale mám čisté konto. Možná mě trenér nominoval pro ten lit zelené, který musí každý dát, když se objeví v médiích," usmíval se gólman Paběnic.