„Zápas se mi hodnotí špatně, protože jsme prohráli. Na druhou stranu jsme za celý zápas nevystřelili na bránu, i když jsme šli čtyřikrát do přečíslení dva na jednoho. Dopředu to z naší strany až do finální situace bylo dobré, ale poté jsme to vyřešili špatně. V závěru jsme měli jednu stoprocentní šanci, kdy jsme běželi sami na brankáře. Měli jsme kopat penaltu. To bylo deset minut před koncem za stavu nula-dva. Vlasák byl faulovaný, ale jinak jsme si nic nevytvořili a zaslouženě jsme prohráli," zalomil ruce trenér Kácova Miroslav Jelínek.

„Domácí dali gól jednou po brejku, kdy jsme ztratili míč na jejich velkém vápně. Při druhé brance jsme neobsadili hráče," popsal Jelínek a dodal: „Domácí vyhráli zaslouženě. Když nedáme gól, tak nemůžeme vyhrát. Na druhou stranu se nic neděje."

Sedlec-Prčice – Kácov 2:0 (1:0)Branky: 35. Seidel, 63. T. Pištěk. Rozhodčí: Chrudimský - Stumpf, Petýrek. ŽK: L. Pištěk - Houdek, Lapáček. Diváci: 120.

Sedlec-Prčice: Bosák - Sedláček, Prchlík, Kotva, T. Pištěk, Bouška, Nousek (78. Trnobranský), Davídek, Raček, L. Pištěk, Seidel. Trenér Jindřich Jirousek.

Kácov: Císař – Toupal, Lapáček (69. Cacák), Kabát, Houdek – Cettl – Psota, Pana (46. Filip, 77. Pavouček), Vlasák, Linhart (84. Blažek) – Petrů. Trenér Miroslav Jelínek.