První poločas se lépe vyvedl domácím, když ve 33. minutě skóroval Jiří Kavánek. „Hráli jsme s kvalitním soupeřem. Kácov začal pokaždé v prvním i druhém poločase lépe. Hosté také více drželi balon. My jsme začali hrát vždy až ve druhé polovině poločasu. Podařilo se nám jít do vedení díky trefě Jiřího Kavánka. Bohužel, Kácov na začátku druhé půle vyrovnal," hodnotil zápas tupadelský trenér Stanislav Krajíček a pokračoval: „Líbil se mi přístup kluků k zápasu, protože taktiku, jakou jsme zvolili, hráči dodrželi. Bojovali jsme až do konce a s utkáním jsem spokojený."

Za to trenér Kácova Miroslav Jelínek byl z první půlí spokojený: „První půle byla z naší strany hodně špatná, nebyl tam žádný pohyb ani nabídka. Byl jsem nespokojený. Do druhé půle jsme přeházeli sestavu a vystřídali. Trochu se naše hra zlepšila, byl tam pohyb a dostali jsme domácí pod tlak. Zaslouženě jsme také vyrovnali. Měli jsme i další šance, ale ke konci jsme už uvadali, protože bylo horko." Za Kácov srovnal na 1:1 v 50. minutě Lapáček. Na penalty pak hosté vyhráli 5:4.

„Remíza je zasloužená. Domácí hráli zezadu na brejky. První půli byly Tupadly nebezpečné, ve druhé půli se dařilo nám. Na penalty jsme postoupili, když náš brankář jednu chytil, ale to už je o štěstí," líčil Jelínek a dodal: „Utkání nám ukázalo, kde děláme chyby, protože jsme se evidentně nepoučili po utkání s vlašimským dorostem. Nastoupili jsme úplně stejně. Doufám, že nás generálka probudila a nabudila. Takto nejde hrát. Je pravda, že nám chyběli tři hráči, ale na to se nechceme vymlouvat, protože kádr máme široký. Dostali šanci další. Bez pohybu, nasazení a morálky hrát nejde."

Tupadly – Kácov 1:2 pk (1:0-4:5)Branky: 33. Jiří Kavánek - 50. Lapáček. Rozhodčí: Mucha - D. Zoufalý, Pudil. ŽK: Vondra, Císař, Kruml - Houdek, Váňa. Diváci: 70.

Tupadly: Potměšil - V. Pipek, R. Krajíček (77. Kořínek), D. Pipek, Hudec - Kruml, Vondra, Císař, Jiří Kavánek - Chvátal, Smutný (59. Hašek). Trenér Stanislav Krajíček.

Kácov: Z. Císař - Toupal (76. Cacák), Lapáček, Kabát, Houdek - Psota, Vlasák, Cettl, Linhart (46. Zvára) - Pana, Filip (85. Váňa). Trenér Miroslav Jelínek.