Duel se Sadskou otočilo Bílé Podolí po přestávce ve svůj prospěch

Bílé Podolí – V rámci 23. kola I. B třídy skupiny C přivítali fotbalisté Bílého Podolí na svém hřišti svého tabulkového souseda ze Sadské. Ačkoliv po prvním poločase svěřenci Bohuslava Švába prohrávali, po přestávce dokázali zápas otočit na svou stranu a připsat si důležité tři body.

29.5.2016

8. kolo I. B třídy C: Bílé Podolí - Poříčany, 9. října 2010.Foto: Deník/Martin Vaněk

Sadská se dostala v Bílém Podolí do vedení po půlhodině hry, kdy se trefil z trestného kopu Talma. Domácím se ale podařilo v poslední dvacetiminutovce duel otočit. V 72. minutě posunul Štoček rohový kop Fejfara na Weinlicha, který vyrovnal. O tři minuty později se po spolupráci s Weinlichem prosadil Švadlenka, který navíc v poslední minutě zúročil přihrávku Semínka po rychlém protiútoku domácích a zajistil svému týmu vítězství 3:1.

„Po prvním poločase jsme prohrávali, když se hosté prosadili z trestného kopu, když jejich hráč trefil míč přes zeď do naší branky. My jsme sice bojovali, ale moc se nám nedařilo," uznal trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb a pokračoval v hodnocení: „Musím před hráči smeknout, jelikož ve druhém poločase, kdy jsme trochu prostřídali sestavu, tak jsme se začali gólově prosazovat a získali jsme důležité vítězství. Cením si toho, že hráči zápas nevzdali a otočili výsledek ve svůj prospěch. O to je vítězství sladší."

Bílé Podolí – Sadská 3:1 (0:1)Branky: 72. Weinlich, 75. a 90. Švadlenka – 31. Tolma. Rozhodčí: Čechmánek – Polák, Cichra. ŽK: Toman, Fejfar, Švadlenka, Štoček, Beran – Štácha. Bez ČK. Diváci: 45.
Bílé Podolí: Beran – Kupka, Šálený, Toman, Šváb, Čakovský (61. Štoček), Skala (86. Hájek), Fejfar, Švadlenka, Chmelař (46. Weinlich), Semínko. Trenér Bohuslav Šváb.
Sadská: Šaroch – Kreische, Tolma, Farkaš, Čapek, Šimůnek (74. Fér), Svoboda, Štácha, Svoboda, Hubáček (77. Kříž), Plot. Trenér Milan Svoboda.

Adam Procházka

29.5.2016 VSTUP DO DISKUSE
Sjezd Vavřineckého potoka 2017   Foto: archiv organizátorů
3

Bára Špotáková si divokou vodu radši nezkusila, za rok to možná napraví

Neštěstí nebylo opravdové, šlo pouze o cvičení.
94

Záchranné sbory zachraňovaly osoby po srážce vlaků, naštěstí šlo o simulaci

ON-LINE: Jan Třískala odpovídal na dotazy čtenářů

Kutná Hora - Na otázky čtenářů Kutnohorského deníku ve středu od 18 hodin odpovídal online předseda sportovní komise města Kutná Hora a trenér florbalového A týmu FBC Kutná Hora Jan Třískala.

OBRAZEM: Senioři ve Zruči nad Sázavou zasedli ke klávesnicím

Zruč nad Sázavou - Základní škola ve Zruči nad Sázavou zahájila ve spolupráci s organizací Život 90 pro seniory pokračovací kurz práce na počítači. Přihlásilo se deset zájemců.

KRÁTCE: Chystá se další kavárnička

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Okresní fotbalové výsledky mládeže: kontumace utkání mladších žáků

Kutnohorsko /FOTOGALERIE/ - Tradiční výsledkový servis mládežnické kopané z uplynulého víkendu. Nechybí ani střelci branek.