Filipe, jak byste zhodnotil zápas v Paběnicích?

Do zápasu s devátým týmem tabulky jsme nastoupili s tím, že pokud uděláme alespoň dva body, stoprocentně před posledním zápasem podzimu udržíme první místo v tabulce. Terén byl hodně težký, podmáčeny, soupeř hrál celkem slušně ve středu pole, ale my jako celek jsme hráli aktivně, kombinačně dopředu, v poločase za stavu tři-nula bylo, po vývoji hry, takřka rozhodnuto, a v druhém poločase jsme si vedení pohlídali.

Kdy naposledy jste dal hattrick?

Je pravda, že už to nějaký ten pátek bude, ale poslední byl asi ještě v dorostu, když jsem působil v Praze.

Jak byste své góly popsal?

První gól padlo po krásném stříleném centru Roberta Mathé, kde do souboje šel Petr Janovský a Lukáš Křelina, míč propadl na zadní tyč až ke mně, kde jsem celkem tvrdou střelou propálil obránce a brankáře mezi nohama. Druhý padl po individuální akci z levé strany, kdy jsem obešel obránce a střelou z dvaceti metrů jsem přeloboval brankáře na zadní tyč. A třetí po krásném úniku z pravé strany mi Petr Janovský naservíroval krásnou přihrávku na male vápno, stejně jako na můj první gól v Hlízově minulý týden, když tentokrát na dvakrát jsem překonal brankáře.

Slavili jste podzimní prvenství v okresním přeboru?

Zatím jsme neslavili, ale určitě si to vynahradíme v sobotu po posledním podzimním utkání na domácím hřišti.

V Hlízově se vám herně i střelecky daří. Jak jste se do týmu dostal a kde jste hrál předtím?

Je pravda, že herně a střelecky se mi začlo dařit až ted ke konci sezony, za což jsem rád, že vůbec začalo, protože vzhledem k zaměstnání nemám moc času na trénování. Jinak do Hlízova jsem se dostal přes Lukáše Křelinu, který mě lanařil minulou zimu, ale já jsem byl dohodnutý v Třemošnici, odkud jsem přišel, že jim pomohu zachránit krajský přebor. Teď v létě, když jsem se rozhodoval, zda skončit s fotbalem, nebo si najít něco nejblíže k domovu, tak Hlízov byl jasná volba, a jsem rád, že tu hraji a snad budu hrát, protože servis a péče od všech okolo, je tu nadstandartní, se kterým jsem se snad setkal jen v Praze.