ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA
Liberec B – SK Kladno 2:0
I druhý výlet fotbalistů SK Kladno za hranice jejich města skončil neúspěchem. V Liberci proti béčku prvoligového Slovanu sice sahali po bodu, ale nakonec prohráli 0:2.
Remízový zápas s málo šancemi na obou stranách a dobře fungujícími obranami rozhodl Liberec B v 61. minutě, kdy brankář Tesař neudržel přízemní centr, k míči se dostal Daniel a zblízka mířil přesně – 1:0. Kladno sice vzápětí po Holubově obstřelení vyrovnalo, ale asistent sudího Janoch signalizoval faul Švambery a hlavní Grimm branku neuznal. V poslední minutě pak Severočeši po akci Vojty a zakončení Hadaščoka pečetili na 2:0. „Rozhodčí nám neuznali regulérní gól, bylo to utkání na remízu,“ zlobil se kouč Kladna Eduard Novák.
Branky: 61. Daniel, 90. Hadaščok. Rozhodčí: Grimm. Diváků: 100. Poločas: 0:0
SK Kladno: Tesař – Procházka, Samek, Rendla, Hofman (67. Tóth) – Čížek, Čurda, Z. Rada, Hartman (59. Švambera) – Holub, T. Rouček. (mu)

Pardubice – Ml. Boleslav B 3:3
Zápas začal divoce. V 1. minutě domácí vedli 1:0, v 8. minutě to už bylo 1:2, když o obě branky se postaral Zahustel. Ve 33. min. domácí brankář hrál mimo vápno rukou a rozhodčí jej vyloučil. Boleslavští tak hrálim hodinu proti deseti. Toho využili Boleslavští hned v úvodu druhého Poločasu, kdy Řezníček zvýšil na 3:1. Jenže o pět minut později domácí Brychta snížil na 3:2 a pět minut před koncem nařídil rozhodčí přísnou penaltu za nešťastnou ruku Dimitrovského. Petrus vyrovnal na 3:3.
Branky: 1. a 53. Brychta, 85. Petrus (pok. kop) – 5. a 8. Zahustel, 48. Řezníček. Rozhodčí: Janíček. ŽK: Jeřábek – Dudka. Diváků: 650. Poločas: 1:2.
FK Ml. Boleslav B: Šeda – Tvaroha, Procházka, Dimitrovski, Kalina – Zahustel, Štohanzl (62. Schubert), Ščuk, Dudka (78. Zbrožek) – Jakub Řezníček, Synek (62. Volf). (vlud)

Letohrad – Kunice 2:0
Po vyrovnaném pololčase šli domácí do vedení v 45. minutě. Ve druhém poločase při jednom z brejku otevřeli Kuničtí více vrátka a domácí Brendl v 63. minutě pojistil vítězství.
Branky: 45. a 63. Brendl. Rozhodčí: Vnuk. Diváci: 300. Poločas: 1:0.
FK Kunice: Šilhavý – Kopta, Hyský, Havlíček, Veselý – Engelmann, Kordiak, Brabec (64. Koubek), Lička (56. Kočí) – Marek, Dvořák (64. Tafat). (vlud)

So Ovčáry – Chomutov 2:1
Souboj dvou týmů, kterým se v úvodu ČFL nedařilo navázat na loňské výsledky, se rozhodoval až v samém závěru. A nechyběly u toho především ze strany hostí velké emoce. Celý první poločas bránící Severočeši se sice v úvodu toho druhého ujali vzhledem k dosavadnímu průběhu překvapivého vedení, jenže pak se při narůstajícím náporu domácích nevyvarovali faulů. Když už hráli bez vykartovaného Dolejška přišel penaltový zákrok Čonky na Müllera, další vyloučení a Róthovo vyrovnání. Stejný hráč pak v závěru z přímého kopu také rozhodl. Hosté po gólu marně reklamovali faul na brankáře a ve zbylých vteřinách si navíc vykoledovali ještě jednu červenou.
Branky: 74. z PK a 90. Róth - 50. Smola. Rozhodčí: Hrabovský. ŽK: 90. Róth - 14. Dolejška, 54. Zigmund, 62. Gibala, 76. Doksanský, 78. Zaťko. ČK: 55. Dolejška, 71. Čonka, 90. Strouhal.
So. Ovčáry: Pávek – Matějček, Chalupa, Studený, Róth – Dittrich (50. Müller), Svoboda, Cigánek (67. Šmidrkal), Maršner - Hašler (46. Horák), Hyka. (lk)

Králův Dvůr – Písek 0:3
Ani druhé domácí utkání letošní sezony se třetiligovým fotbalistům Králova Dvora nepovedlo. Cábelíci předvedli hodně mizerný výkon a Písek si naprosto zaslouženě odvezl tři body.
Branky: 44. Zušťák, 52. Malý,72. Mašát. Rozhodčí: Pešek. Diváci: 350. Poločas: 0:1.
Kr. Dvůr: Kudrna - Kratochvíl, Šilhavý, Sabou, Procházka (46. Frydrych) - Květoň, Fulín, Pavlík, Petr - Novák, Svátek (46. Tlustý). (vil)
Ostatní výsledky 4. kola: Č. Lípa – Roudnice 1:1 (0:1), Hlavice – Chrudim 0:3 (0:2), K. Vary – Vltavín 1:0 (0:0), Plzeň B – Domažlice 1:5 (0:1).

4. kolo:
Slavia Praha B – Tábor 3:4 (0:1), Rokycany – Český Krumlov 4:1 (2:1), Bohemians 05 B – Strakonice 0:2 (0:1), Hořovicko – Benešov 0:1 (0:1), Čížová – Tachov 2:1 (1:1), Koloveč – Votice 2:1 (0:1), H. Měcholupy – Milevsko 3:0 (2:0) Štěchovice – Dukla Praha B 1:0 (0:0).
4. kolo:
Blšany – Český Dub 1:3 (0:2), Litol – Př. Kopanina 1:0 (0:0), Motorlet – Souš 5:2 (2:0), Vyšehrad – Zápy 0:1 (0:1), Čelákovice – Meteor Praha 1:1 (0:0), Žatec – Jirny 2:4 (1:2), Vilémov – Teplice B 2:0 (2:0), Brozany – Neratovice 3:1 (1:1).
4. kolo:
Hr. Králové B – Admira Praha 2:1 (1:1), Nová Paka – Převýšov 0:1 (0:0), Polepy – Náchod 1:1 (0:1), Jablonec B-Trutnov 4:0 (3:0), Pěnčín/ Turnov – Mšeno 1:1 (1:0), Velim – Dvůr Králové 0:7 (0:4), Nový Bydžov – Kolín 0:6 (0:2), Pardubice B – Ústí n. Orl. 2:2 (1:1).

4. kolo
SK Rakovník – FK Dobrovice 0:1 (0:0) Branka: Jílek. Rozhodčí: Petr Novotný. Diváků: 150.
Zenit Čáslav B – So Nové Strašecí 2:1 (0:0) Branky: Timm, Maxa – Jan Mrázek. Rozhodčí: Richtár. Diváků: 180.
So Dobřichovice – Polaban Nymburk 4:2 (2:1) Branky: Kalivoda 2, Vořechovský, Debnár – Bobek 2. Rozhodčí: Benák. Diváků: 150.
SK Úvaly – Sparta Kutná Hora 2:1 (0:0) Branky: Marek 2 – Luňáček. Rozhodčí: Brejník. Diváků: 250.
Tn. Sedlčany – Tn. Rakovník 3:2 (2:1) Branky: Pudil, Martin Valsa, Fejtl – Kučera, Hůla. Rozhodčí: Pavelka. Diváků: 250.
Karbo Benátky n. J. – Č. l. Union Beroun 3:0 (1:0) Branky: Vodák, Martin Korec, Michal Korec. Rozhodčí: Kovář. Diváků: 180.
Slavia Louňovice – Mnichovohradištský SK 1:0 (0:0) Branka: Böhm. Rozhodčí: Pavel. Diváků: 100.
SK Český Brod – So. Libiš 4:1 (3:0) Branky: Štefančík 2, Červenka, Hubáček – Pochman. Rozhodčí: Košťálek. ČK: Janík (Libiš). Diváků: 80..

4. kolo:
Petrovice – N. Knín 4:1 (2:1) Štenberk 2, Turek, Kudrna – Drechsler, Tuchlovice – V. Dobrá 5:0 (2:0) Peroutka, Fitko, Veigl, Jalaghonia, Duda, Vraný – Hostouň 6:3 (5:0) Volf 2, Galbavý, Nová, Maliňák, Urban – Novák, Slanina, Bouška, Lhota – Hvozdnice 5:2 (2:0) Zadák 3, Vitásek, Mantlík – Hlava 2, Všenory – Dobříš 3:1 (1:1) Škaloud, Dali, Drážný – Šrain, Nové Ves – Hřebeč 1:1 (1:1) Kokštejn – Urban, Černolice – Slaný 3:1 (1:0) Rott, Zakopal, Čáp – Mrština, Sp. Příbram – Hradištko 3:0 (3:0) Houdek 2, Voříšek.
4. kolo:
Radim – Zeleneč 6:0 (4:0) Havránek 3, Slunéčko 2, Exner, Jílové – Klecany 0:1 (0:0) Stupka, Poděbrady – Semice 4:0 (2:0) Fořt, Jan Hruška, Hrzán, Poděbradský, Benešov B – Velim B 5:1 (2:1) Voráček 2, J. Páv, Benák, Večeřa – Srp, Bakov – Č. Pečky 1:3 (0:2) Beran – Adamec, Kesner, Slezák, Týnec n. S. – Kostelec u Kř. 6:3 (2:0) Skála 3, Jellůš, Orsák, Moravec – Malý, Žovinec, Tesařík, U. Janovice – Zásmuky 1:2 (0:1) T. Kulhánek – Čapek, Polák, Brandýs/Bol. – Dl. Lhota 2:3 (1:0) Petýrek, Moško – Šolc, Krouský, Zdobinský.

2. kolo:
Doksy – Hýskov 2:2 (0:2) Zlata, Junek – Pošmourný, Stejskal, Tuchoměřice – Lužec 2:1 (0:0) Zelený, Šafr – Tauchman, Novo Kladno – Lidice 4:2 (1:0) Bureš 2, Sikora, Váňa – Falout 2, Lány – Mutějovice 3:0 (2:0) Blín, Reichel, Dvořák, Branov – Jeneč 1:2 (1:1) T. Dubský – Herbst, Pazstó, Stochov – Braškov 3:2 nehlášeno (pokuta), Loděnice – Velvary 2:0 (1:0) Herejt, Aduwa.
2. kolo:
Rejšice – FC Mělník 2:3 (1:1) Hanuš, Herman – Blahut, Jonák, Jiskra, Záryby – Pěčice 0:1 (0:0) Kandráč, D. Bousov – Bělá p. B. 2:2 (1:1) Vacek 2 – Arient, Tůma, Byšice – Kosmonosy nehlášeno (pokuta), Luštěnice – Pš. Mělník 1:2 (1:1) Drahota – Ketner, Bárta, Řepín – L. Kostelec 1:0 (1:0) Novák, Kosořice – Vysoká 1:2 (0:0) Sabol – Vala, T. Skopka.
2. kolo:
Třebovle – Poříčany 1:1 (0:0) Dušek – Touš, Říčany – Rožďalovice 4:1 (2:1) Fliegel, Burger 2 – Mašinda, Městec Králové – Ostrá 5:2 (2:1) Velenský 2, Votava, Kvasnička, Hradečný – Dozorec 2, Tuchoraz – Sadská 0:4 (0:2) Plot 3, Rozsypal, Radonice – Milovice 4:1 (1:0) Kadeřábek 3, Lenzl – nehlášeno, Brandýs/Boleslav B – Sokoleč 1:1 (1:1) Kulatka – Čáp, Jirny B – Lysá n. L. 2:3 (1:1) Beran, Vyhnálek – Morávek, Para, Novák.
2. kolo:
Sázava – Zbraslavice 3:3 (2:0) Král, Foltýn, Švec – Veselý 2, Čálek, Zdislavice – Chotýšany nehlášeno (pokuta), Votice B – Sedlec/Prčice 1:0 (1:0) nehlášeno (pokuta), Tupadly – Teplýšovice 1:2 (0:1) Čmakal – Král, Chomát, Bílé Podolí – Chocerady 2:0 (1:0) Štoček, Trpišovský, Nespeky – Kondrac 6:3 (2:2) Kalenda, Burian, M. Rosenvald, Kadlec, Maršoun, T. Rosenvald – Vítovský 2, Pavelka, Poříčí n. S. – Jesenice 5:1 (4:0) Šimáček 2, M. Říha, Vaník, Kyselka – Hocek.
2. kolo:
Cerhovice – Vonoklasy 5:4 (4:1) Mojžíš, Čihař, Pichlík, Štich, Krejčí – Rašek 2, Měcgura, Burian, Podlesí – Rožmitál pod Tř. 2:2 (2:2) Červenka, Harvan – Leitermann, Doležal, Hořovicko B – Dublovice 2:1 (2:0) Novák, Mašek – Marešovský, Nečín – Lety 2:1 (1:1) Kalát, M. Gregor – Rosenkranz, Komárov – Tochovice nehlášeno (pokuta), Jíloviště – Březnice 3:1 (1:1) Dupal 3 – Zárybnický, Mníšek pod Brdy – Hostomice 2:1 (0:0) Čížek, Holub – Hadraba.
1. Jíloviště 2 2 0 0 6:2 6
2. Rožmitál 2 1 1 0 5:3 4
3. Cerhovice 2 1 1 0 6:5 4
4. Mníšek p. B. 2 1 1 0 3:2 4
5. Lety 2 1 0 1 5:3 3
6. Tochovice 1 1 0 0 2:0 3
7. Březnice 2 1 0 1 5:4 3
8. Nečín 2 1 0 1 2:3 3