Přesto, že Malešov získal pět bodů za jedno vítězství a dvě remízy, rozhodlo o posledním místě skóre. Protože domácí Bardějov vstřelil o jeden gól navíc, skončil předposlední. Hrálo se každý s každým 2krát 25 minut.

BŠK Bardějov - SK Malešov 2:2

Domácí se ujali v 11. minutě vedení. Malešov odpověděl o chvíli později, když střelu Vocela dorazil do prázdné branky Bláha - 1:1. Druhý poločas začal obrovskou šancí Kalányose, ale branku nedal. Ve 33. minutě naopak Kalányos přihrál Vocelovi a ten se nemýlil - 1:2. O chvíli později trefil Dastych tyč a Kalányos šel ještě dvakrát sám na branku, jenže neproměnil. Domácí Malešov zatlačil. Vítězství však Malešov neudržel a minutu před koncem se domácím podařilo vyrovnat hlavou po přímém kopu. Branky Malešova: Bláha, Vocel.

FK Poprad - SK Malešov 7:0

Nejhorší zápas Malešova na turnaji. Na svého soupeře nestačili a zaslouženě prohráli.

NK Solin (CRO) - SK Malešov 4:1

Chorvaté se ujali vedení v 11. minutě, když využili chybu jinak výborně chytajícího brankáře Malešova. Ve druhém poločase pozdější vítěz turnaje postupně zvýšil až na 4:0, jenže Malešov se snažil alespoň o vstřelení čestné branky. Soupeř totiž do té doby nedostal ani jednu branku. To se povedlo dvě minuty před koncem: Pěknou akci na jeden dotek začala Vojáčková přihrávkou Novotnému, který z první nahrál nabíhajícímu Kalányosovi, jenž z pravé strany předložil přihrávku Vocelovi - 4:1. Branka Malešova: Vocel.

Tesla Stropkov - SK Malešov 2:2

Malešov si v páté minutě po rohu vstřelil vlastní gól, a tak opět prohrával 1:0. Vyrovnat se podařilo Vocelovi po přihrávce Kalányose v 9. minutě - 1:1.Ve 22. minutě po střele Vocela se k odraženému míči dostal Znamínko a střelou první obrátil skóre na 1:2. Druhý poločas tlačil Stropkov, ale brankář Drtina několika výbornými zákroky držel svůj tým.Vyrovnat se Stropkovu podařilo ve 35. minutě. Stropkov mohl i vyhrát, protože jim rozhodčí daroval těsně před koncem přímý kop, který ale hlavou výborně pomohl odvrátit z brankové čáry Dastych, a tak se skóre již neměnilo - 2:2. Branky Malešova: Znamínko, Vocel.

Format Martin - SK Malešov 3:4

Nejdramatičtější utkání celého turnaje. Martin byl podle výsledků jasný favorit a taky to první poločas s Malešovem vypadalo špatně. Martin se ujal vedení již ve třetí minutě. O chvíli později mohl srovnat Kalányos, ale jeho střelu brankář vytlačil na tyč. V 8. minutě vsítil Martin podruhé 2:0. O dvě minuty později se ale Kalányos po přihrávce Novotného prosadil a snížil na 2:1. Ve 23. minutě si hráč Martina před vápnem zpracoval míč rukou a vystřelil. Rozhodčí nic nepískal, a tak z toho byla další branka 3:1. Druhý poločas byl však ze strany Malešova nejlepší na turnaji. Již ve 33. minutě nahrál Dastych Vocelovi a ten snížil na 2:3. Poté Vocel kopal přímý kop, míč poslal do vápna, kde Znamínko prudkou střelou vyrovnal na 3:3. O chvíli později dokonal obrat Dastych, když ho Vocel poslal z půlky do brejku - 3:4. Ve 45. minutě se zaskvěl opět Drtina, a tak si tým Malešova připsal nečekanou výhru. Výborně zahrála tento zápas Vojáčková, a přestože bylo horko, hráči bojovali a kolektivním přístupem si připsali zasloužené vítězství. Branky Malešova: Kalányos, Vocel, Znamínko, Dastych.

MFK Košice - SK Malešov 3:0

kont.
Špatně řízený zápas hlavním rozhodčím se nedohrál. Košice se ujaly vedení po chybě brankáře. Přesto však mohl dvakrát skórovat Kalányos, jenže nedal. Druhý poločas začal velkou šancí Dastycha, který ovšem také branku nevstřelil. Zápas pokračoval v jednostranném řízení zápasu. Vše vyvrcholilo šest minut před koncem. Neodpískaný faul na Novotného, po kterém následoval úder do hlavy ve skrumáži loktem od košického hráče a způsobil, že Novotný ležel kousek od rozhodčího. Ten přesto nepřerušil hru a vůbec se nestaral o zdraví hráče. Hráči Košic vstřelili branku na 2:0. Dlouhé ošetřování způsobilo, že tým Malešova již nechtěl vzhledem ke stavu Novotného hrát a tak si hráči Košic připsali „zasloužené kontumační vítězství“. Pro Malešov to znamenalo poslední místo, ale v tu chvíli to hráče Malešova vůbec nezajímalo a byli při ošetřování Novotného. Malešovští skončili poslední a celý turnaj vyhrál chorvatský účastník.

7. SK Malešov 9:21 - 5b.

„Až na závěrečný zápas se turnaj hráčům líbil. Domácí se o náš tým velice pěkně starali. V sobotu pořádali Bardějovští párty pro celý tým, kde bylo připraveno pohoštění. Hráči také navštívili světoznámé Bardějovské lázně a historické centrum, které je zapsáno na listině Unesco. Počasí bylo krásné, a tak mají hráči Malešova na co vzpomínat,“ zhodnotil slovy turnaj Václav Dastych.

Sestava SK Malešov: Drtina - Kareš, Vojáček, Novotný, Šmidrkal, Vojáčková, Baroch, Vocel, M. Bláha, Dastych, Kalányos, D. Bláha, Znamínko, Kvěch, Dvořák. Trenér Vladislav Novotný.