Čáslav - Kolín 1:2

Kolínští začali utkání lépe a už v páté minutě se jejich hráč ocitl sám před Hájkem, který reflexivně střelu vykopl nohou. I nadále byli hosté aktivnější a ve svých akcích nebezpečnější. Za svou snahu byli odměněni ve 27. min.: Stoper Havránek netrefil dobře míč, první střelu Hájek ještě stačil vyrazit, ovšem na dorážku už nedosáhl – 0:1. Další šance zůstaly nevyužity, a tak hosté odcházeli do šaten s těsným vedením.

Do druhého poločasu nahradil v dresu domácích zraněného Ondru Havránka Langr a zdravotně indisponovaného kapitána Semráda Mlynka. Zenit začal lépe kombinovat, přidal na důrazu a zlepšil pohyb. Výsledkem bylo vyrovnání Votavy hlavou po trestném kopu Vojtíška. Hra se v této fázi zápasu vyrovnala a obě mužstva se snažila strhnou vedení na svou stranu. Nakonec byli hosté z Kolína v tomto počínání šťastnější, když se v 58. min. po rozehraném rohovém kopu hlavou prosadil Michálek a upravil na 1:2. Domácím se již s tímto stavem do konce nepodařilo nic udělat, a tak podruhé za sebou přišli v domácím utkání o všechny body.

„Bohužel se nám vinou zranění rozpadl střed zálohy, kde moc alternativ nemáme a na hře se to částečně projevilo,“ upozornil čáslavský trenér Jiří Parachin a dodal: „Ve druhém poločasu jsme se zlepšili a zaslouženě vyrovnali. Jenže tempo jsme nedokázali udržet a postupně nám ubývaly síly, čehož Kolín dokázal využít ke vstřelení vítězné branky. S ohledem na průběh utkání je jeho výhra asi spravedlivá.“ K dalšímu utkání čáslavští starší a mladší dorostenci zítra nastoupí v Chrudimi (starší od 14.45 a mladší od 17 hodin). Autobus s čáslavskou výpravou odjede z hráze Podměstského rybníku ve třináct hodin.

Branka Čáslavi: Votava. Rozhodčí: Váňa - Zikmunda, Havlík. Poločas: 0:1. Čáslav: Hájek - Čapek, Kročák, Havránek (41. Langr), Hudec, Císař (68. Horváth), Votava, Vojtíšek, Smetana, Kavánek, Semrád (41. Mlynka). Kolín: Douděra - Biško, Kutil, Regner, Kunc, Krajíček, Novotný (57. Pospíšil), Michálek (64. Adámek), Kureš, Končický (41. Potůček), Valenta.