Čáslav - H. Králové 1:1

První poločas byl vyrovnaný, Hradečtí se dostali do vedení dvě minuty po změně stran. „Potom ještě za stavu 1:0 nedali pokutový kop, Malík ho chytil,“ uvedl asistent čáslavského trenéra Michal Horňák. Zenit vyrovnal deset minut před koncem, i když šance na gól měl už dříve. „Vyložené příležitosti měli ještě Pospíšil a Veselý,“ doplnil.

Remíza je s Hradcem Králové určitě slušný výsledek. „Hradec Králové má postupové ambice, je to kvalitní tým,“ souhlasil asistent a navázal: „Sehráli jsme dobrý zápas, soupeři jsme byli kvalitním partnerem.“ Na druhou stranu hra čáslavského celku složeného z nových hráčů ještě není úplně optimální. „Noví hráči se ještě hledají, potřebují se sehrát. Máme na to dva týdny, abychom to doladili,“ řekl Michal Horňák.

Do sestavy trenér Pavel Medynský zařadil i dva nové hráče - Michala Diana, bývalého hráče Bohemians, který na jaře hrál ve Zlíně, a také Josefa Němce z Liberce. „Kádr ještě určitě není uzavřený,“ naznačil Michal Horňák.

Další přípravné střetnutí Čáslavští odehrají v sobotu od 10.15 hodin v Kolíně.

Branka Čáslavi: 80. Mil. Zachariáš. Čáslav I. pol.: Zich - Kotrba, Skoupý, Mráz, Mar. Zachariáš - Pospíšil, Haniak, Dian, Skopalík - Veselý, J. Schulmeister. Čáslav II. pol.: Malík - Skoupý, Mráz, Mil. Zachariáš, Šourek - Urban, Příhoda, Slezák, Kocourek - Němec, Strnad. Trenér: Pavel Medynský. Poločas: 0:0.