Čáslav - Třinec 2:0

Na úvod měl po centru čáslavského Strnada šanci Jiroušek, jenže v těžké pozici branku netrefil. To bylo na dlouhou dobu vše. Domácí měli více ze hry, ovšem jejich koncová fáze byla velice nepřesná. Ve 25. min. zahrával hostující Ceplák rohový kop a hlavičkujícímu Rodriguesovi chybělo málo, aby poslal míč za Zichova záda. O deset minut později hlavičkoval domácí Veselý pouze do náruče Dítěho po dobrém centru Strnada. Vysvobození pro domácí fanoušky přišlo z ničeho nic ve 39. min.: Hozda centroval z levé strany a Veselý hlavou přehodil třineckého brankáře – 1:0.

Po přestávce jako první zahrozili hosté: Ďurica se uvolnil v pokutovém území a pálil vedle Zichovy branky. Poté však snad každý útok Zenitu skončil v autu nebo na kopačkách třineckého mužstva, který byl v útoku stejně bezzubý. Hru uklidnil v 76. min. čáslavský Kocourek, když obešel brankáře a zavěsil – 2:0. V závěru utkání už nikdo branku soupeře neohrozil.

Branky: 38. Veselý, 76. Kocourek. Rozhodčí: Hrubeš – Handlíř, Pindor. ŽK: Malíř, Rodrigues, Ďurica (vš. T). Poločas: 1:0. Diváků: 621. Čáslav: Zich - O. Sedláček, Mráz, Skoupý, Nešpor - Jiroušek (67. Slezák), Skopalík, Dian, Hozda - Veselý (88. Příhoda), Strnad (59. Kocourek). Trenér Pavel Medynský.