V dalším pokračování druhé fotbalové ligy na sebe narazí dva dosavadní lídři. Dvaadvacetibodová Jihlava, která je v tabulce druhá, přivítáv pátekod 18 hodin na svém stadionu borce Zenitu Čáslav. Právě tento celek se s třiadvaceti body vyhřívá na vrcholu druholigové tabulky.

Zápas bude také soubojem kanonýrů. Jak jihlavský Faldyna, tak čáslavský Strnad mají na svém kontě sedm branek. „Je to pravda. Faldynu musíme dobře pokrýt, je to klíčový hráč. Ale Jihlava může udeřit i jinak,“ uvedl Miroslav Koubek, trenér Čáslavi, který bude mít k dispozici i Prášila, jenž měl stopku kvůli žlutým kartám. „Je z čeho vybírat,“ raduje se čáslavský kouč ze stabilizovaného kádru.

Jihlava sice poztrácela v domácím prostředí hodně bodů, ale na to se Čáslavští spoléhat nebudou. „Na to spoléhat nejde. My se musíme spolehnout na svůj výkon. Čeká nás utkání s velice silným soupeřem, který se bude snažit předskočit nás v tabulce. To bude jejich jasná snaha,“ uvedl trenér vedoucího mužstva. „Domácí budou hrát s vysokým nasazením a odhodláním. Navíc bude v Jihlavě velká návštěva a dobrá kulisa, takže my musíme v tomto prostředí obstát. Na statistiku koukat nebudeme,“ dodal Koubek.