Fotogalerie: Rezerva Čáslavi prodloužila vynikající sérii

Čáslav/ Po dvou vítězstvích venku si rezerva Zenitu poradila vrámci I. A třídy ve Vodrantech i scelkem Teplýšovic, když jedinou brankou vutkání rozhodl Jakub Svoboda.

10.5.2008

Z utkání Čáslav B - Teplýšovice.Foto: Jakub Geier

Čáslav B – Teplýšovice 1:0

Trenér Zenitu Čáslav B Jiří Antoš moc nadšený po utkání nebyl: „Nejsem moc nadšený z výkonu, protože jsme se na hřišti trápili. Soupeř nechtěl vůbec hrát, jen bránil a my jsme se s tím nemohli vyrovnat.“

„V prvním poločase jsme dali rychlý gól, když se trefil Jakub Svoboda, který po standardce přehodil brankáře. Poté jsme dali ještě jeden gól, ovšem ten nebyl uznán pro ofsajd,“ vysvětlil Antoš a navázal: „Gól nás asi uspokojil a začal nám chybět pohyb na hřišti a výběr místa. Ve druhé půli se už tyto prvky zlepšily, ale zase jsme byli nepřesní a chyběl nám klid.“

Trenérovi nejvíce vadí hra dopředu. „Jsem rád, že jsme vyhráli a nedostali doma gól, ale směrem dopředu nejsem vůbec spokojený, protože jsme různá přečíslení nevyřešili tak, jak jsme měli,“ zdůraznil Jiří Antoš.

A jak bude podle trenéra vypadat příští duel? „Hrajeme v Kosořicích, kde soupeř je beznadějně poslední, takže chceme vyhrát,“ uzavřel.

Branka Čáslavi: 10. J. Svoboda. Poločas: 1:0. Čáslav B: Míšek – J. Holík, Váňa, P. Holík, Svoboda – Oliva (60. Vašíček), Krupička, Vondra, Slezák – Matoušek (70. Šimon), Maxa.

Michal Pavlík

10.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Technické vychytávky nepomohou, když to špatně funguje mezi sedadlem a volantem

Kostel v Jindicích naplnily tóny vánočních písní

Uhlířské Janovice /FOTOGALERIE/ - O nedělní hudební program se jindickém kostele sv. Václava postarali žáci Základní umělecké školy z Uhlířských Janovicích. Vystoupení s žáky připravil a uváděl její ředitel Ivo Fišer.

Klub panenky pomáhá

Zruč nad Sázavou - Klub panenky ČR z.s. Zruč nad Sázavou se již několik let připojuje k programu vyhlášenému organizací UNICEF "Panenky pomáhají". Panenky pro UNICEF šijí nejen členky klubu, ale inspirují i další jednotlivce a organizace.

V neděli můžete hlasovat pro nejlepší dětský nápad na zlepšení školy ve Zruči

Zruč nad Sázavou – Jak by měla vypadat škola, do které se děti těší? Co by v ní nemělo chybět? Co by se dalo vylepšit? Soutěž Lepší místo ve škole ve Zruči nad Sázavou je právě ve fázi hlasování. Veřejnost může až do neděle 17. prosince posílat své hlasy a podílet se tak na vylepšení zručské základní školy.

OBRAZEM: Tylova herecká škola odehrála reprízu hry Když se zhasne

Kutná Hora - Tylova herecká škola uvedla v neděli 10. prosince na malé scéně Tylova divadla premiéru hry Když se zhasne.