K. Hora ml. dor. - Tesla Pardubice 8:1

Kutná Hora měla od začátku převahu a bylo jen otázkou, kdy vstřelí první gól. To se povedlo ve 22. min.: Krásnou akci začal Kulhánek přihrávkou na Váchu, který poslal z levé strany centr do vápna a tam se prosadil hlavou Jarkuliš - 1:0. Ve 28. min. domácí zahrávali roh, Vácha poslal míč přesně k nohám Jarkuliše a ten nekompromisně zvýšil na 2:0. V první půli měl ještě velkou šanci Zeman, ale prováhal správný okamžik ke střele.

Druhý poločas začal útokem Kunté Hory. Vácha zatáhl míč po levé straně a předložil přesnou přihrávku Zemanovi, který nedal brankáři šanci - 3:0. Ve 45. min. předvedla pěkný útok i pravá strana a na konci akce byl střílený centr Klečáka, který se od tyče odrazil do sítě - 4:0. V 53. Klečák dorazil Jarkulišovu střelu brankářem jen vyraženou - 5:0. V 57. min. předvedl výborný presink Vácha: Získal míč a vstřelil další branku 6:0. Potom dvakrát zahrozily Pardubice, ale s oběma pokusy si brankář Dastych poradil. V 67. min. se hosté přece jen dočkali a vstřelili čestný úspěch - 6:1. Jenže Sparta nepovolila a hned z protiútoku se po přihrávce Váchy prosadil Klečák - 7:1. V 69. min. aktivním napadáním získal míč Zeman a sám uzavřel na konečných 8:1. V 70. min. nastřelili hosté ještě po rohu břevno, ale to bylo z jejich strany vše.

Kutná Hora předváděla pěknou kombinační hru, která přinesla spoustu krásných akcí s dobrým zakončením. Branky K. Hory: Klečák 3, Jarkuliš 2, Zeman 2, Vácha. Kutná Hora: Radil (20. Dastych) - Filipec, Nedvěd, Kácovský, Kulhánek, Papoušek, Žídek, Klečák, Vácha, Jarkuliš, Zeman. Střídali: Nekola, Vokoun. Trenér Miroslav Rumpli. Další přátelské utkání sehraje mladší dorost Sparty v sobotu na hřišti v Havlíčkově Brodu.