Také Jakub Oliva ze Štrampouchu, který naposledy působil v Kutné Hoře. Do sestavy se z Vlašimi vrátil i čáslavský Vladimír Maxa.

Chrudim - Čáslav B 0:3

„Na hráčích bylo vidět, že jde o první utkání po pauze. Chyběl jim rytmus a v prvním poločase se hledali,“ shrnul zápas trenér čáslavské rezervy Jiří Antoš a dodal: „Takové utkání jsem ale očekával.“ Do druhého poločasu Čáslavští změnili rozestavění a podle slov Jiřího Antoše tím soupeře přehráli. „Druhý poločas už snesl měřítko,“ chválil své hráče kouč, ale dodal: „Výsledek je zavádějící, neodpovídá dění na hřišti. Soupeř určitě nebyl horší o tři góly. My jsme dali dva šťastné góly.“ Jiří Antoš do zápasu poslal i paběnické hráče Vojtěcha Vondru a Miroslava Potměšila. „Mám o ně zájem, je to další otázka jednání s Paběnicemi,“ naznačil Jiří Antoš a upřesnil: „Vojta u nás chce hrát, Potměšil chce s námi trénovat. V neděli například chytal za Paběnice. Myslím, že když takto trénuje a chytá, je to jen ku prospěchu jeho. Uvidíme, co dál.“ Celé utkání odehrál také Jakub Oliva ze Štrampouchu, který naposledy oblékal dres Sparty ČKD Kutná Hora. „Zatím se jeví dobře, slíbil jsem mu šanci v letní přípravě,“ uzavřel Jiří Antoš.

Další přátelské utkání čáslavská rezerva sehraje v sobotu od 17.30 hodin v Prachovicích.

Branky: Zikmunda, M. Brudný, Maxa. Čáslav I. poločas: Říha - Hudec, J. Kunášek, P. Holík, Svoboda - J. Holík, Oliva, Vojt. Vondra, Ašenbrener - Maxa, Tyle. Čáslav II. poločas: Potměšil - M. Brudný, J. Kunášek, Ašenbrener - Šimon, Oliva, J. Holík, Matoušek, Tyle - Maxa, Zikmunda. Trenér Jiří Antoš. Poločas: 0:0