Kutná Hora – FC Velim 5:0

Domácí rozehráli zápas velmi aktivně. Ve druhé minutě střílel Luňáček vedle, ve 3. nastřelil břevno, ale ještě v téže minutě rozehrál Gono přímý kop na Luňáčka a ten otevřel skóre 1:0. Pak poprvé zahrozili hosté, ale střela po přímém kopu šla nad domácí branku. Ve 12. minutě předvedl hráč hostů pěkné sólo ve vápně, ale střela šla vedle. Ve 22. minutě Bareš skoro z půlky hřiště centroval míč do vápna, který k překvapení všech skončil v síti 2:0. Ve 37. minutě kopal Zeman přímý kop. Na hlavičku si naběhl Luňáček a poslal prudkou hlavičku na brankáře hostů. Ten míč neudržel, a tak skončil v síti – 3:0.

Začátek druhé půlky byli hosté aktivnější, ale kromě jedné střely vedle z toho nic nevytěžili. Naopak domácí Brant zatáhl míč, poslal centr do vápna, kde se potřetí v zápase a podruhé hlavou trefil Luňáček – 4:0. V 66. minutě předvedli hosté asi nejhezčí akci zakončenou krásnou střelou. Ovšem domácí brankář Stoupa se nenechal zaskočit a předvedl ještě hezčí zákrok a vytáhl míč na roh. O chvíli později i brankář hostů předvedl perfektní zákrok a vytáhl střelu Branta nad branku. V 75. minutě nastřelil Luňáček břevno. Domácí se dočkali v 81. minutě, kdy Papoušek předvedl nádhernou střelu z dálky a nedal brankáři šanci a uzavřel skóre na 5:0.

Branky: Lunáček 3, Bareš, Papoušek. Poločas: 3:0.

Kutná Hora: Stoupa – Gono, Bareš, Štefl, Vonšovský, Rumpli, Koubek (80. Kraus), Hačka, Brant (80. Papoušek), Zeman (85. Poklop), Luňáček (85. Výborný).