Kutná Hora – AFK Kolín 3:2

Hosté z Kolína v zápase dvakrát vedli, ale nakonec odjeli s prázdnou. V nastaveném čase rozhodl o výhře domácího týmu Hačka, který dal třetí branku. Velkou zásluhu na vítězství má také Luňáček, který dal dva góly.

První velkou příležitost měl kutnohorský Kulhánek, ale neuspěl. Pak byli hosté lepší a svou aktivitu vyjádřili brankou Křeliny.

Už tři minuty po změně stran domácí srovnali, když se poprvé trefil Luňáček. Uběhlo jen šest minut a Kolín šel posruhé v zápase do vedení. To ale neudržel, když se podruhé mezi střelce zapsal Luňáček. To chybělo do konce sedm minut. Domácím ale výhra nenstačila, a tak se rodily před kolínskou bránou další příležitosti. Ale ujala se až ta Hačkova v nastaveném čase – 3:2.

„První poločas byl z mého pohledu bez touhy zvítězit. Soupeř nás potrestal brankou a do konce poločasu jsme se z toho nedostali. Naopak vstup do druhé půle vyšel na výbornou a Luňáček vyrovnal. Škoda dvou dalších nevyužitých šancí, kdy jsme neskórovali. A soupeř nás opět potrestal a dal branku. V této situaci to bylo o morálce. Kluci se nepoložili a bojovností jsme nejdříve vyrovnali a v nastavení Hačka strhnul vítězství na naší stranu,“ řekl po zápase trenér Kutné Hory B. Šváb.

Branky: Luňáček 2, Hačka – Křelina, Matoušek. Rozhodčí: Mikeš. Poločas: 0:1.

Kutná Hora: Stoupa - Kraus, Gono, Bareš, Černý – Hačka , Rumpli, Kulhánek, Zeman (75. Výborný) – Luňáček, Brant.

Mladší dorost Kutné Hory porazil svého soupeře jednoznačně 13:1, když hosté z Kolína nastoupili pouze z devíti hráči.

Václav Dastych