Čáslav – Vlašim 0:2

Oba týmy vlétly do utkání jako uragán. V čase 2:19 se zahrával již čtvrtý roh – po dvou na obou stranách a přinesl i druhou šanci – po hlavičce Zadiny nebezpečně mířil i hráč Vlašimi. Rychlé a důrazné klání pokračovalo i nadále v nastoleném tempu. Vyložené šance se rodily zejména po standardních situacích a brejkových akcích.

To potvrdila 26. minuta. Rohový kop hostí sice dokázal Dlouhý vyrazit, ale osamocený hráč na penaltovém puntíku prostřelil hradbu těl před sebou. Druhá branka přišla ve 37. minutě, kdy se po ráně z třiceti metrů se hodně červenal gólman Dlouhý. Střela mu totiž prošla mezi nohama.

Druhá půle, i přes snahu obou týmů, změnu skóre nepřinesla. Ke konci utkání si sice domácí vytvořili tlak i několik závarů před hostující bránou, jenže bez úspěchu. Na druhé straně své brejkové šance nevyužili ani hosté a tak se odcházelo ze hřiště s poločasovým výsledkem.

„Tvrdé, rychlé, bojovné utkání,“ hodnotil čáslavský trenér Václav Vondra. „Soupeř byl o něco lepší, prohráli jsme zaslouženě. Někteří naši hráči se nedokázali vyrovnat s důrazem a agresivitou hostí. Teď nás čeká generálka na soutěž, v neděli jedeme do Benešova. Všichni bychom už radši hráli mistráky, příprava je únavná hlavně psychicky,“ dodal čáslavský kormidelník.

Poločas: 0:2. Čáslav: Dlouhý – Kročák, Votava, Růžička, Semrád – Kavánek, Zadina, Frejlach, Zelený – Vojtíšek, Špičák, střídali: Hejný, Altmann, Mlynka, Langr.