Plzeň B - U. Janovice 3:0

V prvních pětačtyřiceti minutách se domácí hráčky snažily překonat brankářku Veselou za stálé územní převahy. Asi největší příležitost měla samostatně postupující Beštová ve 23.minutě. Přesto to už vypadalo, že se do kabin půjde za bezbrankového stavu, když Fajfrlíková ve 40. min. dokázala vrátit do sítě vyražený míč brankářkou Veselou – 1:0.

Po přestávce se uhlířky osmělily k větší aktivitě při hře dopředu, čehož důkazem byla i situace z 50. min, kdy si Bílková narazila míč s Vedralovou, ale včas zasáhla domácí gólmanka Ranglová. V 63. min. rozhodčí Kříž posoudil střet Dlouhé s Ranglovou jako faul a z následné penalty zvýšila Beštová na 2:0. V 68., resp. v 76. min. Šourková podnikla útočné výpady z vlastní poloviny. V prvním případě se při zakončení nedohodly Baranovičová s Jirouškovou a ve druhém případě akce dospěla až ke standardní situaci. Z té sice Vedralová zamířila mezi tři tyče, na Ranglovou v domácí svatyni však nevyzrála. Konečnou podobu výsledku dala L. Ranglová v 84. min. po úspěšné dorážce.

„Zbytečná individuální chyba krátce před přestávkou, když naše hráčky dostatečně nepokryly dorážející soupeřku, pustila domácí celek do vedení,“ vzdychl manažer fotbalistek FK Uhlířské Janovice Ladislav Brandejský a pokračoval: „Bohužel uhlířky nedokázaly udržet míč na svých kopačkách, čímž se nedostaly do vyložené možnosti vedoucí ke srovnání skóre. Utkání tím nebylo ovlivněno, ale pokutový kop byl nařízen velmi přísně, vypadalo to, že Dlouhá zasáhla míč. I přes inkasované góly velmi dobře zachytala Veselá.“

Branky: 40. Fajfrlíková, 63. Beštová, 84. L. Ranglová. Uhlířské Janovice: Veselá – Černá, Šourková, Syrovátková, Dlouhá – Bedlivá, Baranovičová, Vedralová, Jiroušková – Fialová, Bílková. Poločas: 1:0.

V dalším kole by uhlířky měly v sobotu přivítat od 14 hodin na svém hřišti celek Litně. Ovšem vzhledem k rozmarům počasí je tento duel kvůli nezpůsobilému terénu ohrožen.