K. Hora – Brandýs/Boleslav B 3:0

Od prvních minut zápasu bylo jasné, kdo bude na hřišti pánem. Hosté přijeli s hodně defenzivní taktikou, což se jim začalo hroutit po první brance domácích v 18. minutě. Hosté za celý první poločas na bránu nevystřelili. Naopka domácí měli šance a přidali i druhý gól.

Po změně stran domácí pod dojmem dvougólového náskoku polevili a přišly i šance hostí. Tři jejich příležitosti ale gólem neskončily a pak přišel pokutový kop domácích, který proměnil zkušený Růžička. Pak už se jen dohrávalo a domácí si v klidu dokráčeli pro tři body.

„Musím říct, že to byl nejslabší soupeř, s jakým jsme zatím hráli. A bylo to na hře vidět,“ hlesl po utkání kutnohorský trenér Radim Truksa. „My jsme ve druhém poločase polevili a i hosté měli asi dvě nebo tři šance. Jinak jsem rád, že jsme to uhráli s nulou. Měli jsme ještě další šance, kdy jdeme třeba sami na brankáře, ale my to nedáváme,“ mračil se kutnohorský kormidelník.

Branky: 18. Vančura, 36. Kozel, 65. Růžička (z PK). Rozhodčí: Zuskin. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Sparta Kutná Hora: Vavřina – Linhart, Doležal, M. Šváb, Skokan – T. Šváb, Vančura (81. Potůček), Růžička, Kozel (75. Rumpli) – Kureš, Luňáček.