Kutná Hora – Semice 2:0

První poločas byl ve znamení bojovnosti ve středu hřiště. Do větších šancí se nedostal ani jeden z týmů. Za zmínku stojí jen chyba Linharta, který jí ovšem v zápětí napravil a proto po prvním poločase byl stav stejný jako na začátku utkání.

Do druhého poločasu vlétla Kutná Hora ve velkém tempu a korunoval to v 56. minutě po signálu při rohovém kopu Doležal. Domácí pokračovali v tlaku. Do vyložené gólové příležitosti se dostal Auer, ale střelecký instinkt nepotvrdil.

Ojedinělá akce Semic skončila u Linharta, který byl faulován, ale za oplácení viděl žlutou kartu kutnohorský obránce. Kutná Hora byla dále střelecky aktivní zejména Růžička se Schwarzem.

Zmatky v kutnohorské obraně nedokázal soupeř potrestat a proto trval stav 1:0.

Ten se měnil až v pět minut před koncem, když se trefil Antonín Schwarz mladší. Na přátelské utkání byly vidět dost tvrdé zákroky, někdy až za hranicí pravidel.

Kutnohorský trenér ohodnotil tento zápas takto: „Myslím si, že to utkání z naší strany proběhlo v naprostém klidu. Soupeře jsme k ničemu nepustili. Hráli jsme agresivně a kombinačně. Myslím si, že to utkání bylo slušně odehrané,“ řekl po utkání trenér Roman Oliva.

Branky: Doležal, A. Schwarz. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Pařez.

Kutná Hora: Vavřina – Linhart, Vodička, Rathaus, Doležal, Šváb, Kozel, Růžička, Vančura, Schwarz, Auer, Hačka, Vejsada, Stoupa. Trenér: Roman Oliva.

Jakub Koleček