Sázava - Sedlec/Prčice 2:2

„Škoda, řekl bych, že jsme tři body prohospodařili,“ vzdychl jeden ze sázavských trenérů Martin Bárta a navázal: „Určitě jsme si připravili více gólových příležitostí, ale neproměnili je. Malinko se od nás odklonilo štěstí.“ Hosté totiž na 1:1 vyrovnávali po nešťastné přihrávce sázavského hráče. „Nastřelil rozhodčího a od něj se míč odrazil přímo k soupeři, který šel sám na bránu vyrovnal,“ upřesnil Martin Bárta.

Přesto se sázavský Kavalier dostal podruhé do vedení a ještě devět minut před koncem pomýšlel na plný bodový zisk. „Jenže dvě minuty po našem druhém gólu jsme inkasovali,“ pokrčil rameny jeden z koučů a shrnul závěrečný zápas v podzimní části I. B třídy: „Gólových šancí jsme měli řadu, ale neproměněných. Hosté na konci také hrozili z nebezpečných brejků. Mohli jsme vyhrát, ale také prohrát. Příležitostí jsme měli ale více.“

Branky: 16. Haláček, 79. Bárta - 18. T. Davídek, 81. Jan Lukáš. Sázava: Štěpánek - Sedláček, Kyselka, Schneider (46. Čermák), Holub - Drahota, Bárta, Rezek, Haláček - Jiří Novák, Chlád. Trenéři Martin Bárta a Petr Čermák. Poločas: 1:1.