Vlašim B - Kutná Hora 1:0

Po opatrném začátku a vzájemném oťukávání přišly první velké šance domácích před přestávkou: Ve 34. min. Švecovu hlavičku k tyči skvěle vyškrábl brankář Stratený, který ve 37. min. vybíhal proti Stejskalovi. Toho nezastavil a vlašimský útočník předložil balón před prázdnou bránu Švecovi, na brankové čáře ale stihl zakročit Jouza. Obrana Graffinu se ve 39. min. rozestoupila před Churavým, jenž měl balón „na dlouhou nohu“. Ve 40. min. hosté reklamovali ofsajd, pokračovalo se ale dál a Černohlávkovu tutovku zlikvidoval Stratený. Málem se měnilo skóre na druhé straně, když trestný kop T. Švába z velkého úhlu přistál na tyči.

I ve druhé půli měla Vlašim více šancí Ve 49. min. Stejskal hlavičkoval vedle, vzápětí stejný hráč našel Vlasáka, proti kterému Stratený vytáhl další skvělý zákrok. Hostům se nabízela příležitost v 59. min., jenže J. Vančuru stačil zastavit Špička. V 69. min. to na tribuně jen zahučelo, když Vosický vysunul Vlasáka, který minul! A tak se rozhodlo v 83. min.: Stejskal uvolnil Černohlávka a po jeho centru a hlavičce Švece se míč odrazil od břevna do země a ven. Asistent Prislupský signalizoval gól, který sudí Hamřík po krátké konzultaci uznal.

Branka: 83. Švec. Rozhodčí: Hamřík - Valím, Prislupský. ŽK: Černohlávek - J. Vančura, Vodička, Štainz, T. Šváb. K. Hora: Vodička, Jouza, M. Růžička, M. Šváb - Auer, Churavý (66. Kudláček), J. Vančura (80. Fajfr), V. Schwarz st. (89. B. Šváb), T. Šváb - Štainz. Trenér Jaroslav Bejlek.