Turnaj se po rozlosování semifinálových dvojic hrál dvakrát třicet minut s tím, že finále se hrálo celkově o deset minut déle.

Kaňk - Lošany 2:1 po penaltách

V prvním semifinále si to rozdal Kaňk s Lošany. Jako první se v utkání trefil lošanský Pospíšil. Na jeho branku dokázal odpovědět domácí Svoboda, a tak se šlo na pokutové kopy. V těch zvítězil Kaňk poměrem 5:4 a radoval se s postupu do finále.

Branky: Svoboda – Pospíšil. Penaltový rozstřel: 5:4. Rozhodčí: Jaroslav Kučera (KH). Kaňk: Kubát – Vrubel, Kosík, Květ, Dastych, Wágner, Svoboda, Výborný, Velebný, Celba, Neslinger, Miškoci, Pazour. Lošany: Miler J. – Pospíšil J., Vencl, Bruthans, Klima, Richter, Šarm, Komínek, Pospíšil L., Miler V. Chabera. Poločas: 1:1.

Nové Dvory - Paběnice 2:3 po penaltách

Starší fotbalisté Paběnic na svého soupeře doslova vlétli a po brankách Lukavce a Votavy vedli už po prvním poločase 2:0. Jenže po přestávce zase vládli na hřišti Novodvorští: Nejprve snížil Heger a chvíli před koncem po sporném pokutovém kopu vyrovnal Pátek. V penaltovém rozstřelu zvítězili Paběničtí 5:3.

Branky: Heger, Pátek – Lukavec, Votava. Penaltový rozstřel: 3:5. Rozhodčí: Jaroslav Kučera (KH). Nové Dvory: Horák – Čálek, Jeřábek, Strnad, Bílek, Rác, Tvrdík, Maláček, Kunášek, Pátek, Baranovič, Šabacký, Přibil, Heger, Lipský. Paběnice: Mužátko – Jos. Vlach, J. Vlach, Jiroušek, Budín, Švorc, Zajíček, Mašín, Pav. Franc, P. Franc, Lukavec, Flachbart, J. Říha, L. Votava, J. Votava, Rajdl, Vokoun, P. Říha. Poločas: 0:2.

O 3. místo: Lošany - Nové Dvory 0:1

Utkání o bronz bylo plné dramatických okamžiků, ovšem v utkání chyběly góly. Po bezbrankovém poločase se trefil Baranovič a rozhodl o třetím místě pro Nové Dvory.

Branky: Baranovič. Rozhodčí: Jaroslav Kučera (KH). Lošany: Miler J. – Pospíšil J., Vencl, Bruthans, Klima, Richter, Šarm, Komínek, Pospíšil L., Miler V., Chabera. Nové Dvory: Horák – Čálek, Jeřábek, Strnad, Bílek, Rác, Tvrdík, Maláček, Kunášek, Pátek, Baranovič, Šabacký, Přibil, Heger, Lipský. Poločas: 0:0.

Finále: Kaňk - Paběnice 1:2 po penaltách

V prvním poločase finálového duelu si cestu do sítě našla pouze střela paběnického Rajdla, která zároveň uzavřela poločasový součet. Po přestávce vyrovnal střelou z dálky kaňkovský Pazour a v závěru dokonce mohli domácí vyhrát, kdyby Velebný z malého vápna nepřekopl prázdnou bránu. Na pokutové kopy byli nakonec úspěšnější Paběničtí, když vyhráli poměrem 3:4.

Branky: Pazour – Rajdl. Penaltový rozstřel: 3:4. Rozhodčí: Jaroslav Kučera (KH). Kaňk: Kubát – Vrubel, Kosík, Květ, Dastych, Wágner, Svoboda, Výborný, Velebný, Celba, Neslinger, Miškoci, Pazour. Paběnice: Mužátko – Jos. Vlach, J. Vlach, Jiroušek, Budín, Švorc, Zajíček, Mašín, Pav. Franc, P. Franc, Lukavec, Flachbart, J. Říha, L. Votava, J. Votava, Rajdl, Vokoun, P. Říha.

Po skončení turnajových zápasů se čtyři nejlepší střelci utkali o trofej nejlepšího kanonýra kopy z poloviny hřiště do prázdné brány. Po několikáté sérii zvítězil novodvorský František Baranovič. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Jaroslav Miler z Lošan a cenu pro nejstaršího hráče si odvezl Ladislav Bruthans, taktéž z Lošan.
Pořadí turnaje: 1. Paběnice, 2. Kaňk, 3. Nové Dvory, 4. Lošany.