Křesetice - Sedlec 3:7

Branky: Borovec 2, R. Černý - Zdychynec 4, Jak. Spáčil, Tvrdý, Macháček (pok. kop). Rozhodčí: Dolejš (U. Janovice). ŽK: 1/4. Křesetice: Hanuš - Rajdl, Nevole, R. Černý, Ptáčník, Zralý, Hrbek, Bláha, Leopold, Borovec, J. Franc. Střídali Snížek, Červencl. Sedlec: Bartoníček - Zeman, Kořínek, Němec, Bouma, Macháček, Zdychynec, Jak. Spáčil, Tvrdý, Vopatřil, Ullman. Poločas: 2:4.

Zruč n. S. - Rataje n. S. 0:1

Branka: 54. Hejný. Rozhodčí: Libor Koleček (K. Hora). Zruč n. S.: Staněk - J. Váňa, Koudela, Kozel, Jelínek - Hájek, Brož, M. Váňa, Frajt - Kohout (60. Fanta), Louda. Trenér Jaroslav Váňa st. Rataje n. S.: Gebauer - Linz, Brabec, Vekrbauer, Rigo - Kulhánek (88. Čepelák), Z. Novotný st., Hejný, Fencl - Sadílek (60. Soucha, 80. M. Novotný), Z. Novotný ml. Poločas: 0:0.

Zbraslavice - K. Hora 5:0

Branky: Šindelář 2, J. Veselý, Kruliš, vlastní. Zbraslavice: Haták - M. Veselý, Havránek, Kruliš, Volenec - Hlava, Šindelář, Dubjak, Kunta - Jursík, J. Veselý. Střídali Flégr, Moravec, Höllge. K. Hora B: M. Moc - Říha, Hanžlík, Tomek, Železný, Miler, Nedvěd, Komárek, Horký, J. Moc, Konývka. Poločas: 2:0.

Malešov - N. Dvory 4:2

Branky domácích: K. Křivohlavý 2, Novák, Lupínek. Malešov: Bednář - Vlček, Novák, Zajíc (86. Mrňák), M. Křivohlavý - Nesed, M. Rejthárek, Lupínek, Hála - R. Špitálník (46. Kolář), K. Křivohlavý. Trenér Václav Chudoba. Poločas: 1:1.

Suchdol B - Zbýšov 1:0

Branka: Škalda. Rozhodčí: Jaroslav Kučera (Kutná Hora). Suchdol B: Rumpli - Volný, Vavřina, Suchánek, Heger - Böhm, Škalda, Němec, Vanta - Stříhavka, Bureš. Střídali Peroutka, Krejča. Poločas: 1:0.

Vrdy - Malín 4:0

Branky: Spěvák, Hronek, O. Tomíšek, M. Tomíšek. Poločas: 1:0.
U. Janovice B - Kaňk 5:3
Branky: Vl. Svoboda, D. Kocourek, T. Hromádka, P. Hromádka, Jícha - Pavlík 2, Horký. U. Janovice B: P. Hromádka - Hrbek, Veliký, Čížek, Jícha, Meloun, M. Svoboda, T. Hromádka, D. Kocourek, M. Bohatec, Vl. Svoboda. Střídali Šauer, Korda. Kaňk: Vokoun - Zrzavý, Černý, Novotný, Horký, Mandík, Ďoubal, Růžička, Výborný, Pavlík, Reis. Střídal Mucha. Poločas: 2:1.

III. třída

Miskovice - Č. Janovice 3:1 (0:1), Berka 2, Chvála - Uher. B. Podolí B - Hostovlice 6:0 (2:0), P. Štoček 2, L. Štoček, Pilař, Novák, Kupka. Křesetice B - Horky 1:3 (0:1), Petr Franc - Janda, Studnička, Karvai (pok. kop). Potěhy - Hlízov 4:2, za domácí Sakacz 2, Peca, Kubát. Paběnice B - Rataje n. S. B 5:0 (2:0), D. Mužátko 3, Sedláček, Dyneet. Vrdy B - Chotusice 1:3 (0:1), Bíža - J. Dušánek 3. Žleby - H. Bučice 1:3.

IV. třída Skupina A

Kačina - Tupadly 0:0. Horušice - Vlkaneč 3:0 kont., Bratčice - Chotusice B 1:2 (1:1), Kupera - Šmejkal, Rajm. Církvice - Okřesaneč 8:0 (3:0), Hruška 2, R. Kubín 2, Pleva 2, Dvořák, Jirout. Žleby B - Zbýšov B 5:3, Záboří n. L. - Štrampouch 1:0.

IV. třída Skupina B

Soběšín - N. Dvory 3:1 (1:0), za domácí Brož, Vl. Vlasák, vlastní. Sázava B - Kácov 3:2 (0:0), Bulíček 2, Nogol - J. Výborný, Štorch. Zruč n. S. B - Sedlec B 3:2 (2:1), za domácí Kořínek 2, Menšík. Zbraslavice B - Kaňk B nehráno, hosté přijeli pouze se šesti hráči. Další výsledky: Kluky - Malín B 0:5, Močovice - Nepoměřice 0:0.