Kutná Hora - Kosořice 1:0

V úvodu utkání byli aktivnější domácí fotbalisté, jenže jako první ohrozil branku v 15. min. hostující Sedláček. V další šanci se také ocitl hostující hráč, tentokrát Dědek nevyřešil dobře vypadající situaci před domácí brankou. V 18. min. zahrával trestný kop zprava T. Šváb a Štainz z malého vápna hlavou skóroval – 1:0. Ta samá akce probíhala o chvíli později, ovšem Štainz tentokrát přestřelil. Poté se chvíli dostávali ke slovu hosté a brankář Stratený měl plné ruce práce. Ve 35. min. vysunul Kudláček dlouhým pasem T. Švába, který poslal svou ránu jen do Majzlana. Před přestávkou ještě mohli vyrovnat hosté, ale hlavička Dědka po centru Bejdy prolétla kolem domácí šibenice.

Po přestávce se téměř celý druhý poločas hrálo na polovině domácího celku. Hlavičku Boháčka vyhlavičkoval z brankové čáry domácí Jouza a pokus Kořínka skončil těsně vedle domácí brány. O chvíli později vyrazil z brankové čáry míč domácí M. Šváb po pokusu Kořínka. Aktivní Kořínek pálil i z dálky, jenže s touto střelou si poradil Stratený. Na druhé straně Kutná Hora zavařila před brankou Kosořic, jenže to branku nepřineslo. V 75. min. našel v pokutovém území Štainz volného V. Schwarze st., který pálil do tyče. Na druhé straně se Sedláček uvolnil v kutnohorském vápně a pálil těsně vedle Strateného svatyně. V 90. min. pak ještě Auerův trestný kop skončil na tyči a dorážku napálil Churavý jen do golmana Majzlana.

Trenér Kutné Hory Jaroslavu Bejlkovi se utkání moc nelíbilo: „Z celkového pohledu jsme si vítězství protrpěli. Dobrých bylo prvních dvacet minut.“ Důsledkem polevení mohla být neproměněná šance Štainze. „Pak Štainz neproměnil druhou gólovku. Těžko můžeme hrát fotbal, když nedáváme góly, jako například v poslední minutě, když hráč nedá z půl metru do prázdné brány góla,“ pokrčil rameny Bejlek, který dodal: „Jinak dneska vítězila zkušenost nad fotbalovými začátečníky.“

Branka: 18. Štainz. Rozhodčí: Hůla – Prokeš, Košťálek. ŽK: T. Šváb, Skokan, Churavý – Sedláček, Černý, Štecher, Boháček, Bejda, Bašus. Poločas: 1:0. Diváků: 150. Kutná Hora: Stratený – Jouza – Vodička (65. Růžička), Skokan, M. Šváb – T. Šváb, Kudláček (83. Fajfr), V. Schwarz st., Churavý, Auer – Štainz (88. B. Šváb).