Kutná Hora – Nová Paka 0:0

„Byl to dobrý soupeř do přípravy, jelikož hrají o jednu soutěž výš,“ prozradil hned na úvod trenér kutnohorské Sparty Tibor Mičinec a navázal: „Remíza byla nakonec spravedlivá, i když si myslím, že jsme měli dvě nebo tři vyložené šance a soupeř naopak jen jednu.“

Trenér Mičinec výsledek bral: „Co se týká hry, tak to nebylo úplně ono, ale já jsem s výsledkem spokojen, protože jsme měli dva týdny hrubou přípravu.“

A co se trenérovi nelíbilo? „Nelíbilo se mi to, že z těch šancí, co si kluci vytvořili, tak neproměnili ani jednu. Naopak se mi líbilo nasazení a snaha se nabízet. Byl jsem spokojen i s herní disciplínou,“ chválil Mičinec.

Sám trenér už má trochu představy o základní sestavě. „Už se mi něco rýsuje, někteří hráči už to místo v sestavě mají. Máme ještě tři zápasy do začátku soutěže, tudíž většinu hráčů ještě prostřídám na různých postech, abychom viděli, co od nich můžeme očekávat. Dneska jsme hráli bez tří opor, jelikož chyběl Auer, Churavý a Truksa. Ještě by měl přijít Jiří Žídek z Hradce Králové, který tady tento týden trénoval, ale ještě nemá vyřízený všechny papíry,“ zakončil Tibor Mičinec.

Kutná Hora: Vocel (46. Vavřina) – Vodička (70. Skokan), Rathauz (46. Jouza), Linhart (46. Vančura), M. Šváb (70. Pospíšil) – T. Šváb, A. Schwarz, J. Vančura, Kozel – V. Schwarz ml., Hačka.

Michal Pavlík