Sázava doplatila na jedinou

KUTNOHORSKO - Na nervy pořádně zabrnkali rozhodčí fotbalistům Bílého Podolí, kteří odehráli další kolo I. B třídy na hřišti vedoucích Polep. Do zpěvu však o uplynulém víkendu moc nebylo ani dalším zástupcům Kutnohorska v dané soutěži, s výjimkou Vrdů a snad i Suchdola.

9.10.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/René Svoboda

Polepy - Bílé Podolí 3:2

Obě mužstva začala svižně a s chutí. Polepy šly do vedení ve 22. min. po trefě Petráka, ale velmi kvalitně hrající hosté skóre rychle otočili zásluhou Hladíka a Fejfara. Stav 1:2 vydržel do poločasové přestávky, kdy už na hřiště nesměl vyloučený domácí Suchánek, ovšem ani Bílé Podolí nedohrálo v jedenácti lidech, červenou kartu uviděl v 59. min. Jelínek.

Do druhé půle Polepy posílily ofenzívu, ale šance ke skórování měli zpočátku spíše hosté. Domácím se přesto v závěru podařilo strhnout vítězství na svou stranu, když jim v tom výrazně pomohly nepřesné výroky rozhodčího Suchého. „Rád bych viděl zprávu delegáta o výkonu rozhodčích. Když už jejich činnost kluby platí, měly by také vidět nějaké výsledky,“ pronesl po utkání roztrpčeně trenér Bílého Podolí Miloslav Čepek a dodal: „Z výkonu hlavního arbitra jsem zklamán, jestliže nařídí penaltu za zákrok, který se stal dva metry před pokutovým územím, tak to neberu.“

Branky: 22. Petrák, 70. Kmoch z penalty, 78. Mádle – 27. Hladík, 30. Jelínek. Rozhodčí: Suchý. ŽK: 3:7. ČK: 31. Suchánek – 59. Jelínek. Diváci 100. Poločas: 1:2. B. Podolí: Hubáček – Šmíd, (83. L. Bíža), Semínko, L. Štoček, Svoboda – J. Fejfar, Šálený, Skala (85. Kupka), J. Spáčil – Jelínek, Hladík. Trenér Miloslav Čepek.

Vrdy - Libodřice 5:1

Libodřice na počátku utkání zaskočily domácí tým aktivní agresivní hrou a byly na hřišti jasně lepší. Zákonitě šly v 10. min. do vedení. Vrdy ale ve druhé části prvního poločasu zabraly, vyrovnaly hru a v 35. min. i skóre. Poté se hrál pěkný fotbal se šancemi na obou stranách. Strhnout vedení na svou stranu mohly oba celky. Zlom nastal v 47. min., kdy se nechal za zakopnutí balonu po odpískání vyloučit hostující Chábera. Hra Libodřic se rozpadla a Vrdy si dokráčely pro pohodlnou výhru 5:1.

„Bylo to klíčové utkání podzimu, hrálo se vlastně o šest bodů. Jsem proto rád, že jsme k němu přistoupili zodpovědně a uhráli tři body. Soupeř byl zpočátku lepší, my pak hru vyrovnali a v závěru jsme již proti oslabeným Libodřicím hru zcela kontrolovali,“ hodnotil zápas trenér Slavoje Vrdy David Plašil a dodal: „V příštím kole jedeme hrát derby do Tupadel. To bude určitě těžký a vyhecovaný zápas, šance vidím tak padesát na padesát.“

Branky: 35. Plašil, 50. a 70. Hronek, 75. J. Kříž, 85. Tomíšek. Rozhodčí: Kalenda. ŽK: 2/3. ČK: 47. Chábera (Libodřice). Diváků: 100. Poločas: 1:1. Vrdy: M. Šolta – T. Franc, Tomíšek, J. Šolta, Miláček – Dražinovský, K. Truksa, D. Plašil (60. Kříž), Radovnický – Hronek (85. Miláček), Chadraba (86. Hájek). Trenér David Plašil.

Sedlec – Prčice - Suchdol 1:1

Suchdol sehrál na půdě Prčice – Sedlec vyrovnaný zápas, v němž byl především v první půli lepším mužstvem. Přesto v závěru mnoho nescházelo a odjížděl by s prázdnou. „Byl to zápas k vyhrání. Brzy jsme se ujali vedení a i v dalším průběhu hry udržovali aktivitu. Dvakrát nebo třikrát jsme šli sami na bránu domácích, ale neproměnili jsme. V závěru protivník srovnal skóre a byl aktivnější. My jsme se soustředili na obranu a museli se strachovat o výsledek. Za bod musíme být nakonec rádi,“ bilancoval vedoucí suchdolského mužstva Emil Novotný. „Příští týden k nám přijede Kondrac. To bude těžký soupeř, ale hrajeme doma, musíme uhrát nějaké body,“ zapřemýšlel Novotný.

Branka Suchdola: 20. Beneš. Rozhodčí: Vočka. ŽK: 3/3. Diváků: 70. Poločas: 0:1. Suchdol: Procházka – Volný, Malina, Mikeš, Bášti – J. Rejtárek, Böhm, Zelenka, M. Rejtárek – Beneš (85. Pařez), Bureš. Trenér Václav Schwarz nejst.

Sázava - Zásmuky 0:1

Diváci, kteří našli cestu na zápas, jistě nelitovali ztraceného času. Přestože nepadlo mnoho branek, byl k vidění kvalitní, útočný fotbal se šancemi na obou stranách. Hosté šli do vedení ve 21. min. po hrubé chybě obránce Haláčka, který ideální přihrávkou vybídl ke skórování hostujícího Mičince, který nabídnutou příležitostí nepohrdl. Sázavští po inkasované brance přidali na obrátkách, vypracovali si několik slibných příležitostí, ale vzhledem k tomu, že se jim je nepodařilo přetavit v góly, odcházeli ze hřiště bez bodového zisku.

„Udělali jsme v utkání jednu hrubou chybu, kterou soupeř potrestal. Pak jsme měli aspoň tři stoprocentní gólovky, ale nevytěžili jsme z nich nic. Prohra je trochu nešťastná, zápasu by více slušela remíza. V příštím kole jedeme do Vlašimi. Pokud budeme hrát tak kvalitně jako v předchozích kolech a pokud budeme bojovat tak jako dnes, mohli bychom na nějaký bodík dosáhnout,“ dumal trenér Sázavy Martin Bárta.

Branka: 21. Mičinec. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 1/1. Diváků: 300. Poločas: 0:1. Sázava: Štěpánek – Sedláček, Kysela, Lopatka, Haláček (75. Pecháček) – Nepraš, Holub, Bárta, Čermák – Konopiský, Novák. Trenéři Martin Bárta a Petr Čermák.

Sadská - Tupadly 3:1

Tupadly předvedly na půdě výborně hrající Sadské sympatickou hru a za výkon v první půli by si byly bývaly zasloužily remízu. Hosté šli do vedení ve 30. min. gólem Píšky a i v dalším průběhu hry hrozili ne〜bezpečnými akcemi. Do cesty se jim ale vždy postavil výborný gólman domácích. Sadská nabírala obrátky jen pomalu, ale do poločasu stačila vyrovnat a na počátku druhé půle šla po povedené akci do vedení.

Tím se domácí tým uklidnil a nabral zpět herní pohodu. Na kopačky hostí se naopak začaly vkrádat nervozita a nepřesnost. Snažili se výsledek zkorigovat, ale do otevřené obrany inkasovali v samotném závěru ještě jednou. „Hráli jsme utkání dvou různých poločasů,“ řekl trenér Tupadel Karel Mikeš a pokračoval: „V první půli jsme soupeře přehráli, ale nedokázali jsme proměnit šance. Počátek druhé půle jsme trestu hodně zaspali, nechali si dát gól, a tím jsme domácí posadili do sedla. Závěr už z naší strany vyzněl naprázdno. V příštím kole hrajeme derby s Vrdy. Máme hodně hráčů na marodce, takže vše bude otevřené. Může se stát cokoli. Šance vidím tak padesát na padesát.“

Branka Tupadel: 30. Píška. ŽK: 3/3. Diváků: 80. Poločas: 1:1. Tupadly: Skokan – Průcha, Šteiner, Píška, Šveřepa – Kruml, Meszároš (75. Blahák), Kopecký (60. V. Závůrka), Chvátal – Čmakal, Vondra (85. Vančura). Trenér Karel Mikeš.

9.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 14 400 Kč Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin Zahradníci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 14400 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Řidičský průkaz skupiny B výhodou., Požadujeme: pracovitost a kladný vztah k práci v zahradnictví., 20h/týdně., V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo se dostavte osobně na pracoviště., Místo výkonu práce: Kácov 16. Pracoviště: Zahrady šárka, s.r.o., 285 09 Kácov. Informace: Šárka Michálková, +420 731 516 046. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 18 000 Kč Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin Zahradníci. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: vzdělání v oboru, ŘP skupiny B, manuální zručnost, organizační schopnosti. , V případě zájmu se hlaste telefonicky, e-mailem, nebo se dostavte osobně na pracoviště., Místo výkonu práce: Kácov 16. Pracoviště: Zahrady šárka, s.r.o., 285 09 Kácov. Informace: Šárka Michálková, +420 731 516 046. Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 15 500 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita., Náplň práce: pokládání zateplovacího polystyrenu, vyrovnání podkladu, natahování do barvy. , V případě zájmu pište na uvedený e-mail., Místo výkonu práce: dle zakázek firmy Realitní a stavební společnost s.r.o.. Pracoviště: Realitní a stavební společnost s.r.o. p, Žitenická, č.p. 10, 286 01 Čáslav. Informace: Nataliia Pogorila, . Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 140 Kč Svářeči SVÁŘEČ TECHNOLOGIE TIG. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 140 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: SVÁŘEČ TECHNOLOGIE TIG ve strojírenské zakázkové výrobě, středisko Hlízov, jednosměnný provoz, nástup dohodou. , Požadujeme: zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2, platný průkaz podmínkou, zkoušky svařování elektrickým obloukem v ochranné atmosféře argonu, zkoušky svařování - hliník, zkoušky svařování - nerez, prácde s kovem, platný průkaz podmínkou, čtení strojírenských výkresů,vyučení (strojírenský obor)není podmínkou., Životopisy zasílejte na e-mail:jobs@svmetal.cz, Informace o firmě naleznete na: www.svmetal.cz. Pracoviště: Sv metal spol. s r. o. p, 285 32 Hlízov. Informace: Veronika Antalová, +420 495 433 189.

Buštěhrad - Hrdlív 7:0, III.tř. sk.A, okr. Kladno, 21. 4. 2018

Buštěhrad kope za fotbal i s Gambrinusem

Bílé Podolí si z Krakovan odváží pětigólovou nadílku

Sigma dostala od Baníku výprask, doma stále nebodovala

Potřetí za sebou prohráli olomoučtí fotbalisté ligový zápas na svém stadionu. Po Slavii a Plzni si tři body odvezl také Baník. Sigma od něj dostala čtyři branky, sama dala jedinou. Hrdinou duelu se stal ostravský autor hattricku Dame Diop.