Kolín - Kutná Hora 1:0

Hosté začali skvěle: Už ve 3. min. si vypracovali čistou vyloženou šanci, ovšem míč z kopačky Janouška uvízl v konečcích prstů gólmana Mašína. Ve 20. min. gólman Sparty Vavřina při první příležitosti ukázal, že to s ním domácí nebudou mít lehké - Puk obešel Rathauze, ovšem brankáře Kutné Hory nepřekonal. Velké chvíle Vavřiny přišly ve 30. min.: To nejprve likvidoval střeli Brusche z malého vápna, stačil vstát a poradil si s hlavičkou Puka.

Druhý poločas Kolínští začali aktivněji, ve 47. min. prolétla Hajného střela ze střední vzdálenosti těsně kolem horního rohu kutnohorské brány. V 62. min. domácí zahrozili z rychlého protiútoku, ovšem svou akci zbrzdili a navíc Šedivý netrefil Vavřinovu bránu. V 70. min. zase Holub pálil z úhlu, jenže brankář Kutné Hory Vavřina byl připravený. Pak se Kutnohorští přece jen začali tlačit více dopředu, brankáře Mašína ze strany vyděsil A. Schwarz. Pohroma na hosty ale padla dvě minuty před koncem, kdy Červenka přece jen dotlačil míč do sítě hostů - 1:0.

„Co k tomu mám říci,“ hledal ztěžka slova kutnohorský trenér Bohuslav Šváb. „Byli jsme minimálně vyrovnaným soupeřem, ale bohužel. Nezasloužili jsme si prohrát po tak obětavém výkonu,“ litoval.

Branka: 88. Červenka. Rozhodčí: Šob - Svoboda, Karl. ŽK: Novotný - Štefl, Rathauz. Diváků: 50. Kolín: Mašín - Holub, Novotný, Šourek, Klaus (84. Macek) - Kesner (58. Kedršt), Hajný (68. Bohuslav), Knotek (62. Červenka), Brusch - Puk, Šedivý. Trenér Jindřich Trpišovský. Kutná Hora: Vavřina - Štefl, Rathauz, Procházka, Skokan - Hačka, Pospíšil, A. Schwarz, V. Schwarz - Vácha, Janoušek. Trenér Bohuslav Šváb. Poločas: 0:0.