Kutná Hora A - Záboří nad Labem 5:1

Jako první se do střelecké listiny zapsali hráči Záboří n. L.: Ve 14. min. Váňa vysunul Nesládka, proti kterému sice dobře vybíhal gólman Lenc, ale hostující útočník stačil na dlouhou nohu míč posunout po zemi do sítě - 0:1. Kutnohorští nenašli v prvním poločase recept na srdnatě bojujícího soupeře a tak šli do kabin s jednogólovým mankem.

Obrat ve vývoji zápasu se domácím povedl hned v prvních minutách druhé půle: Nejprve Čureja prostřelil brankáře Berana a balón pro jistotu doklepl Jenčík - 1:1 a o dvě minuty později prudký centr Danyiho trefil Timorackého, od kterého se odrazil za záda Berana - 2:1. Když ve 34. min. skončila v síti i tečovaná střena Danyiho - 3:1, bylo prakticky rozhodnuto. Ve 37. min. ještě Čureja upravil na 4:1 a pět minut před koncem pečetil vítězství domácích J. Masopust - 5:1.

Branky: 26. Jenčík, 28. Timoracký, 34. Danyi, 37. Čureja, 45. J. Masopust - 14. Nesládek. Rozhodčí: Marek Valenta, bez karet. Kutná Hora A: Lenc - Lodinský, Turkovský, J. Masopust, Danyi, Timoracký, Čureja, Jenčík, Šlejmar, Ašenbrenerová, M. Masopust. Trenér Karel Jenčík. Záboří n. L.: Beran - Mich. Klička, Špaček, M. Mikš, Veselý, Váňa, Jelínek, Nesládek, Mar. Klička, T. Mikš, Klatka, Lískovec, Dubček. Trenér Jan Veselý. Poločas: 0:1.