Kutná Hora - Malešov 2:1

Hosté potřebovali vyhrát a v prvním poločase se do mužstva z okresního města pustili bez respektu. Ze svého tlaku ale vytěžili jen sérii rohových kopů, v 5. min. po centru Zoufalého nadělal problémy gólmanovi Sparty Kubátovi M. Kareš. Kutná Hora přestála úvodní nápor soupeře a postupně začala zaměstnávat malešovskou obranu. Nejvíce Bandi, jenže ten své příležitosti neproměňoval. Basl nezastavil Jenčíka, který vysouval právě Bandiho, ovšem gólman Výborný stihl míč odkopnout do autu. Ve 14. min. opět Bandi z dobré pozice nezakončil dost důrazně. Největší příležitost prvního poločasu měl ale Černohlávek, ovšem pálil jen do břevna malešovské brány.

Začátek druhého poločasu ovládli naopak domácí a Výborný v brance Malešova se měl co ohánět, aby pochytal všechny míče. Ve 28. min. Černohlávek pálil ještě těsně vedle, ale ve 30. min. Bandi promarnil šanci jako hrom: Danyi ho v pokutovém území skvěle uvolnil a kutnohorský útočník, ač měl dostatek času, trefil jen gólmana. Ve 32. min. Výborný skvělým zákrokem vytáhl dobře mířenou střelu Černohlávka, jenže o minutu později na další ránu kutnohorského hráče pod břevno už nedosáhl - 1:0. Akcie Malešova hodně povadly ve 36. min., kdy nejlepší hráč na hřišti Černohlávek uklidil míč k síti - 2:0. Hosté ale sympaticky bojovali až do poslední vteřiny a odměnou jim za to byla branka Barocha, který z trestného kopu pálil do břevna a míč se od brankáře odrazil do sítě - 2:1.

„Nebuďte smutní, druhé místo je taky pěkné. Co by za něj Čáslav dala,“ utěšoval malešovské hráče trenér Jiří Basl.

Branky: 33., 36. Černohlávek - 50. Baroch. Rozhodčí: Jaroslav Kučera. Bez karet. Kutná Hora: Kubát - Lodinský, Turkovský, J. Masopust, Danyi, Černohlávek, Čureja, Jenčík, Šlejmar, Bandi, Timoracký, M. Masopust, Kraus, Ašenbrenerová, Lenc. Trenér Karel Jenčík. Malešov: Výborný - Vlček, Basl, Šmidrkal, Zoufalý, Baroch, Dvořák, M. Kareš, Vlčková, Hendrych, Bláha, Škrobák. Trenér Petr Hlaváč. Poločas: 0:0.