Kluky - Paběnice 0:2

První poločas příliš vzruchu nepřinesl. Fotbalovost paběnických hráčů domácí stačili dohánět bojovností a tak se brankáři prakticky celou dobu nudili. Ve 20. min. se jeden z nejlepších hráčů na hřišti Naď prosmýkl kolem domácího Bryndy, jenže z úhlu pálil jen do gólmana Korejtka. Kluky si první vážnější příležitost připravily ve 37. min.: Do šestnáctky hostů se protáhl Kňourek, pak pálil sice tvrdě, ale těsně vedle.

Druhá půle začala šancí mladíků z Kluků. Tu si připravil jejich nejlepší hráč Kňourek, ovšem po svém průniku do trestného území míč proskákal kolem tyče do autu. To na druhé straně hosté mířili přesněji: Ve 49. min. Jiří Malý napřáhl na polovině hřiště, poslal dlouhý pas směrem na domácí bránu a míč obloučkem zapadl do horního růžku - 0:1. Domácí tým hodně chyboval v záloze, což se mu málem vymstilo v 54. min. Ozstatný ztratil míč, do brejku se tak dostal Vlach, vybíhající brankář Korejtko balón minul, jenže pak společně Fuksou situaci vyřešili. I tak se Paběničtí dočkali zvýšení na 2:0: V 62. min. M. Dvořák centroval, Vlach ještě hlavou neuspěl, ale balón se odrazil k Naďovi a ten už „trhal sítě“ - 0:2. Za domácí obranu soupeře pozlobil Vařina, ale v 63. min. v šestnáctce o míč přišel a o dvě minuty později ho zastavil ofsajd. Kdyby uměl hlavičkovat tak, jako komentovat výroky rozhodčích a výkony spoluhráčů, musel v 79. min. po přesném centru Kňourka skórovat. Na stavu se ale nic nezměnilo a lepší výchozí pozici pro odvetu si vytvořili Paběničtí.
„Paběnice byly velice vyspělým soupeřem, fotbalově lepší než my,“ uznal trenér SK Kluky Milan Hošek a pokračoval ve svém hodnocení: „Hostí dali do zápasu srdíčko, bylo vidět, že hrají s velkým nasazením. Bohužel jsme se asi cítili mistry, záleží ale také na přístupu k zápasu a na štěstíčku.“

Se slovy domácího kouče trenér Sokola Paběnice Miloslav Oliva souhlasil. „Kluci do toho dneska dali srdce,“ chválil svůj tým a upozornil: „Celou sezonu jsme odehráli s dvanácti dorostenci, v jednu chvíli jsem jich měl k dispozici dokonce jen osm. Jsou to výborní kluci, je to fajn parta a jsem rád, že jsem u nich.“

Branky: 49. Jiří Malý, 62. Naď. Rozhodčí: Říha - Žaloudek, J. Šanda. ŽK: Vavřina - Vlach. Kluky: Korejtko - Pařízek, Vavřina (83. Němec), Brynda (80. Vl. Balázs), Fuksa - Dvořák (87. J. Balázs), Šrámek, Pešout, Siváček (46. Ozstatný) - Brotánek, Kňourek. Trenér Milan Hošek. Paběnice: Vavřička - J. Oliva, P. Dvořák, Čáp, Jiří Malý - Jirák, Naď, Kolář, Novák - Vlach, M. Dvořák (90. Jar. Malý). Trenér Miloslav Oliva. Poločas: 0:0.