Malešov - Nespeky 7:1

Pro hosty začalo utkání dobře, neboť po faulu brankáře Táborského proměnili penaltu – 0:1. Vyrovnání však zařídil J. Kareš po přihrávce Kalányose – 1:1. Ten se ve 30. min. po pěkné spolupráci s Roveňským postaral o obrat skóre – 2:1.

Po poločasové přestávce už na hřišti Malešov dominoval. Přímý kop zahrál Poklop k hlavě J. Kareše a ten zvýšil na 3:1. V 43. min. byl faulován ve vápně J. Kareš a penaltu proměnil Poklop – 4:1. V 44. min. předvedl hezké sólo Kalányos, prošel sám přes půl hřiště, ale rozezněl pouze kovovou konstrukci. V 48. min. Roveňský střílel na branku hostů a vyražený míč od brankáře skončil u J. Kareše, který s přehledem skóroval – 5:1. V 56. min. po přihrávce Vojáčka se prosadil Roveňský a zvýšil na 6:1. Poslední branku vsítil po další samostatné akci přes půl hřiště Kalányos a uzavřel skóre na konečných 7:1.

Branky Malešova: J. Kareš 3, Kalányos 2, Poklop z penalty, Roveňský. Malešov: Táborský – Bilina, Kmoch, Poklop, Kruliš (56. Hrčkulák), Roveňský, Vojáček (63. Drtina), Kalányos, J. Kareš (50. Zikmunda), Bláha (65. Kvěch) Trenér Vladislav Novotný. Poločas: 2:1.
Mladší žáci: SK Malešov – Sokol Nespeky 1:4 (1:1), za domácí se trefil Kruliš.