Turnaje se zúčastnilo devět mužstev a ta byla rozdělena do dvou skupin. Ve skupině se utkal každý tým s každým v zápase, kde se hrálo 2 x 10 minut. Turnaj po celý den podpořilo i dobré počasí a mimo kupování lístků do bohaté tomboly si diváci vychutnávali grilované maso a klobásy.
Skupinu A vyhrála SK Cihelna, když ztratila pouze dva body za remízu s Jarůňkovci. Druhé postupové místo do semifinále si vydobyla Slavia Neškaredice, která přišla o body pouze s Cihelnou za porážku 1:5 a o přímý postup se utkala s mladíky z Tempestu, které musela porazit. Za nerozhodného stavu se minutu před koncem trefil neškaredický Tomčík a o postupu bylo rozhodnuto.

Ve skupině B, kde hrála pouze čtyři mužstva, kraloval tým Drobovic, když ztratil body pouze za remízu s SK Kluky. Do semifinále Drobovice doprovodil Sudex, když v boji o postup přehrál Souňov 1:0.

Výsledky skupiny A: Tempest – Cihelna 2:4, Tempest – Jarůňkovci 1:0, Tempest – Neškaredice 1:2, Tempest – Atys 3:1, Cihelna – Jarůňkovci 1:1, Cihelna – Neškaredice 5:1, Cihelna – Atys 8:0, Jarůňkovci – Neškaredice 0:1, Jarůňkovci – Atys 4:0, Neškaredice – Atys 3:1. Tabulka skupiny A: 1. SK Cihelna 10, 2. Slavia Neškaredice 9, 3. Tempest 6, 4. Jarůňkovci 4, 5. Atys 0.

Výsledky skupiny B: Souňov – Drobovice 0:5, Souňov – Kluky 2:0, Souňov – Sudex 0:1, Drobovice – Kluky 4:4, Drobovice – Sudex 2:0, Kluky – Sudex 1:2. Tabulka skupiny B: 1. Drobovice 7, 2. Sudex 6, 3. Souňov 3, 4., Kluky 1.

Semifinále:

Drobovice - Sl. Neškaredice 2:1

Do tohoto utkání nastoupila Slavia se zraněným gólmanem, který později už musel odstoupit. Neškaredice hrály oproti jiným mužstvům s pěti hráči v poli, protože se jedná o starou gardu. Drobovice se od začátku přizpůsobily laxní hře Neškaredic a diváci moc dobrý fotbal neviděli. Skóre otevřel svou střelou drobovický Jiří Štainz. Po přestávce se za Slavii hlavou trefil po rohovém kopu David a srovnala na 1:1. Těsně před koncem ale favorité utkání, Drobovice, přidaly druhou branku zásluhou Vodičky a postoupily do finále.

Sudex - SK Cihelna 0:4

Cihelna si od začátku hlídala míč a kontrolovala hru. Po vysunutí Patáka se jako první v utkání trefil Novák – 0:1. O chvíli později využil vyběhnutí brankáře Sudex Kotalík a přes půl hřiště zavěsil – 0:2. Třetí branku přidal těsně před přestávkou Kinský – 0:3. Po přestávce už tempo hry polevilo a jediným střelcem byl Paták, který se trefil bodlem a navíc malým míčkem, kvůli zakopnutým balonům.

O 3. místo:

Sudex - Sl. Neškaredice 5:0

Neškaredice už před utkáním chtěli kopat jen penalty, protože jejich stav byl opravdu vážný. Snad každý hráč v průběhu zápasu o třetí místo kulhal. Přitom utkání se nevyvíjelo špatně. Sudex se hře Slavie přizpůsobil, a tak se není čemu divit, že Linharta v jasné příležitosti vychytal neškaredický brankář. Na druhé straně mohl překvapivě otevřít skóre David, jenže dvě jasné příležitosti zahodil. Po neproměněných šancí přišel trest: Neškaredický gólman nastřelil Jakuba Olivu a míč se doplazil do brány – 1:0. Chvíli poté vykopl brankář Němec míč od brány a brankář Slavie si ho omylem hodil do brány – 2:0. Po přestávce už byla hra jen v režii Sudexu. Postupně se trefil Jindřich Oliva a Petr Oliva. Skóre završil svým vyběhnutím brankář Němec – 5:0.

Finále:

Drobovice - SK Cihelna 2:5

Favority utkání byla Cihelna, jenže tu hned ze začátku zaskočil svou tvrdou střelou ze středu hřiště Císař – 1:0. Poté ale začal koncert Patáka. Nejprve unikl a vyrovnal, aby za chvíli mohl po centru Nováka ztrhnout vedení na stranu Cihelny – 1:2. Ještě do přestávky zkompletoval Paták hattrick, když se míč odrazila přímo k němu a střelec se nemýlil – 1:3. Druhý poločas začal stejně jako skončil: Miroslav Paták se prokličkoval hřištěm a zavěsil po čtvrté. Na tuto branku dokázal odpovědět podobně Císař – 2:4. Utkání mohl ještě zdramatizovat Štainz, jenže po jeho střele prolétl míč těsně vedle brány. Závěr utkání už si Paták jen vychutnával a přidal svůj pátý a zároveň závěrečný gól po zachycení rozehrávky drobovických obránců.

Sestava SK Cihelny: Kovařík – M. Paták ml., M. Paták st., Kolínský, Dobiáš, Kotalík, Novák, Stuchlík, Tesař, Vlach.
Nejlepší střelec: M. Paták ml. (SK Cihelna) – 6. Nejlepší hráč: T. Koutný (Jarůňkovci). Nejlepší brankář: Josef Prokop (Atys). Nejužitečnější hráč: F. Císař (Drobovice). Nejstarší hráč: M. Paták st. Celkové pořadí turnaje: 1. SK Cihelna, 2. Drobovice, 3. Sudex, 4. Slavia Neškaredice, 5. Tempes, 6. Jarůňkovci, 7. Souňov, 8. Kluky, 9. Atys.

Po turnaji: „Letos se turnaj hodně vydařil. Sešlo se hodně týmů, hodně diváků, vyšlo počasí, takže to bylo perfektní. Organizace byla hodně náročná, zase jsme na tom strávili těch deset dní předem,“ říkal po turnaji organizátor a nejlepší střelec Miroslav Paták ml. a pokračoval: „Chtěl bych poděkovat klukům, který tady makali, hlavně klukům z výčepu – Martinovi, Richardovi, Karlovi Němcovi a tátovi, protože ty tady byli celý týden a připravovali turnaj.“

Nejtěžší utkání pro Cihelnu bylo ve skupině: „Remíza s Jarůňkovcemi, kde jsme se vůbec nemohli prosadit střelecky.“ Miroslav Paták hraje fotbal aktivně v Kunicích, které letos postoupily do krajského přeboru, a rozhodně tam hodlá zůstat: „V Kunicích jsem moc spokojený, takže tam budu pokračovat. Navíc Fanda Koubek je super útočník, má zkušenosti z ligy a to, že střílí hodně branek, nám pomáhá. Můžete dát balon do prostoru a on ho doběhne, což je v té soutěži pro nás velká pomoc,“ mluví o svém spoluhráči Paták.