„Za stávající situace jsem s jedním bodem spokojený. Chybí nám hodně hráčů,“ vysvětloval novodvorský trenér Jaroslav Wohlgemuth. „Fotbalisty, kteří trochu umí tvořit hru, k dispozici teď nemáme, tak aspoň ten bod,“ oddechl si. Kouč připustil, že Zbraslavice byly lepším týmem. „My jsme ale měli zase kousek štěstíčka a bod jsme urvali,“ naznačil a dodal: „Také nám pomohlo vyloučení Pavla Kruliše. To je pro Zbraslavice důležitý hráč, který jim hru tvoří, umí zakončit i rozehrát.“

Naopak s velkým zklamáním po zápase bojoval trenér Sokola Zbraslavice Zdeněk Knap. Jeho tým přibrzdila červená karta pro Pavla Kruliše. „Červená karta byla zbytečná, Pavel Kruliš tvrdí, že se mu to podsmeklo,“ uvedl. „Nepodali jsme dobrý výkon, domácí nemají fotbalisty a takto nás udělali,“ pokrčil rameny a neodpustil si poznámku na adresu rozhodčího Karla Kafky. „Nemůže pískat vůbec nic,“ mávnul rukou.

Zbraslavická hra hodně utrpěla stažením Davida Šindeláře z útoku. „Museli jsme ho dát do zálohy a hrát na jednoho útočníka. Tím bylo po útoku, pak už jsme dopředu nic neudělali,“ zakončil Zdeněk Knap.