„Skóre 1:0 je chudé, protože jsme si zasloužili zvítězit větším rozdílem,“ litoval malého brankového přídělu jihlavský kouč Karol Marko, který byl po zápase velmi spokojený se hrou svých svěřenců,jenž si za první poločas vytvořili několik zajímavých šancí. Nejprve nastřelili tyčku a poté Cihláře vychytal Švenger.

„Zúžil bych to na souboj mezi našimi hráči a Švengerem, který tam chytil více příležitostí,“ pochválil Marko gólmana reprezentační jedenadvacítky.
S tím prakticky souhlasil i jeho sok na lavičce Zenitu, Miroslav Koubek. „Měli jsme dobrou první půlku, kdy jsme hráli to, co jsme si představovali. Měli jsme tam i dvě, tři zajímavé akce. Nevím, z jakého důvodu jsme po změně stran aktivitu ztratili.“

Domácí si museli počkat na gól do 80. minuty, kdy se trefil hlavou střelec Faldyna. „Hráč, který ho měl za úkol osobně hlídat naprosto nepochopitelně a fatálně selhal. Jsem rozčarovaný z toho, jak to ten hráč – kapitán Mráz splnil. Mně nevadí, když dostaneme gól, když svede souboj tělo na tělo, ale nechat ho? To je prostě nedisciplinovanost vůči týmu,“ byl rozčarován po utkání trenér hostů Koubek.

Musím blahopřát Jihlavě k vítězství. Po druhém poločase bylo vítězství zasloužené. Soupeř se dostal do obrátek, do herního tranzu, rozběhal to a my jsme tomu čelili dost obtížně,“ dodal Koubek.