Turnaj se hrál na celé hřiště dvakrát třicet minut. Trojici rozhodčích tvořili Martin Šanda, Jan Michal a Zdeněk Princ. Soutěž se konala po čtvrté na počest doktora Josefa Reimana a hrála se stylem semifinále, o třetí místo a finále.

Kutná Hora - Vrdy 4:6

Fotbalisté I. A třídy se sjeli pouze v jedenácti lidech a ještě museli využít čtyři fotbalisty z jiných klubů. Spartě pomohl Štěpán Kacafírek s Romanem Blažkem a také červenopečečtí Josef Svoboda a Radek Kulhánek. Jenže ani ti Kutné Hoře nepomohli, vždyť po prvním poločase po třech brankách Hronka prohrávali 0:3. Po přestávce se podařilo pěknou střelou snížit Kacafírkovi. Ovšem vzápětí zvýšil za Vrdy Pomíšek. Mostecký útočník Kacafírek na tuto branku odpověděl po přihrávce Kulhánka a snížil na 2:4. Sparta špatně bránila a Vrdy těžily z rychlých brejků do otevřené obrany. Jeden z nich perfektně využil Drbohlav – 2:5. Na druhé straně aktivní Kacafírek nastřelil tyč, ale o chvíli později se podařilo pěknou střelou snížit Churavému – 3:5. Poté vymyslel akci Kacafírek na jejímž konci stál přesně zakončující Svoboda – 4:5. Jenže místo vyrovnaní přišel hřebíček do rakve Sparty, když z brejku završil skóre Pomíšek.

Branky: Kacafírek 2, Churavý, Svoboda – Hronek 3, Pomíšek 2, Drbohlav. Rozhodčí: Princ – M. Šanda, Michal. Bez karet. Poločas: 0:3. Kutná Hora: Vocel – Blažek, B. Šváb, Procházka, Gono – T. Šváb, Churavý, Svoboda, M. Šváb – Kacafírek, Kulhavý. Vrdy: M. Šolta – Drbohlav, K. Truksa, Doubek, Vondráček, Šolta, Radovnický, M. Tomíšek, V. Truksa, O. Tomíšek, Hronek. Na střídání: Šindelář.

Paběnice - Ledeč n. S. 2:1

Utkání bylo hodně vyrovnané. Diváci moc brankových šancí neviděli. Bylo to jako den a noc oproti předchozímu utkání. Paběničtí se dostali do vedení z ojedinělé akce, když se podařilo skórovat Svobodovi – 1:0. Poločas se za tohoto stavu dohrál bez dalších brankových příležitostí. Krátce po přestávce vycukal ledečskou obranu domácí Sedláček a pohodlně zvýšil na 2:0.

Pojistit vítězství mohl Blahník, jenže brankář Vitiska jeho penaltu chytil. Ke konci se domácí ještě o výsledek strachovali, protože Procházkův trestný kop si srazil do vlastní brány Sedláček – 2:1.

Branky: Svoboda, Sedláček – Procházka. Rozhodčí: Michal – Princ, M. Šanda. Bez karet. Poločas: 1:0. Paběnice: Potměšil – Šrámek, O. Votava, Kozel, P. Mužátko, D. Mužátko, Kňourek, Blahník, Luk. Votava, Ivičic, Říha. Na střídání: Blažek, Sedláček, Dvořák, Svoboda, Zikmunda. Ledeč: Vitiska – Procházka, Janů, Janovec, Šťastný, Pešek, Miláček, Hauser, Turek, Melicovský, Pajer. Na střídání: Urban, Krejčík, Prchal, Kudláček.