Paběnice – Sibřina 0:2

Paběnice jsou poslední a podle toho vypadal i výkon proti Sibřině. V prvních deseti minutách měli domácí dvě velké šance, ale ty se jim nepodařilo proměnit. Svoji nemohoucnost korunovaly Paběnice ve 13. minutě, kdy si dal vlastní branku. Od té doby se hosté zatáhli a soustředili se hlavně na defenzivu. Paběnice na to nedokázaly reagovat a další vyloženou šanci si už nevypracovaly.

Sice se ve druhé pětačtyřicetiminutovce hrálo převážně na polovině Sibřiny, ale to nebylo domácím nic platné. V 75. minutě se hostům povedl brejk a z domácími to vypadalo hodně zle – 0:2. Tato branka také byla posledním gólovým zápisem. „V současné době hrajeme to, na co máme. Patříme momentálně k nejhorším týmům v soutěži. To je prostě fakt,“ uznal sportovně trenér posledního celku tabulky Luboš Votova. „Nedaří se nám dávat branky, vzadu vždycky uděláme nějakou chybu a už to nedokážeme otočit,“ vysvětlil příčiny postavení Paběnic v tabulce jejich kouč.

Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 3:3. Diváci: 70. Poločas: 0:1.

Paběnice: M. Říha – D. Říha, D. Mužátko, Brožek, P. Mužátko (46. Zikmunda) – Blažek (70. Ivičič), Bohatý, Blahník, Kozel – Sedláček (82. Novák), Šrámek.